Horoskopi i dashurisë për muajin Maj! Këto janë shenjat fatlume dhe ato që janë...

DASHI: Dashuria është sërish protagoniste në jetën tuaj. Marrëdhëniet që kanë lindur në fund të prillit janë shumë të rëndësishme. Të gjithë planetët do të jenë në favorin tuaj më...

Lum kush i ka! 4 burrat e Horoskopit që nuk e tradhëtojnë kurrë me...

Sipas shenjës së horoskopit, dallohen edhe partnerët që janë më besnikë. Ata janë të përkushtuar ndaj lidhjes që kanë dhe nuk e mendojnë fare të tradhtojnë. Me pak fjalë, nëse partnerët...

Probleme per kete shenje horoskopi, ja cfare parashikon astrologia MERI per cdo shenje…

Duke filluar nga dita e djeshme, një planet i ri do të zërë vend në shenjën e Demit. Po flasim për Mërkurin, i cili ndryshe nga më parë do të...

“Për t’i pirë në kupë”! 4 femrat e Horoskopit që ngjallin zili tek të...

Pavarësisht faktit nëse e besojmë atë që thotë zodiaku ose jo, e vërteta është se në pjesën më të madhe të rasteve, bëhemi kuriozë të dimë se ç’thotë për...

Femrat me tradhetare te horoskopit, ja 2 shenjat qe bejne namin…

Tradhëtia është e pranishme te të dyja gjinitë. Sipas intv.al nëse një femër i përket kësaj shenje horoskopi ka më shumë mundësi për të tradhëtuar në krahasim me shenjat e...

5 Shenjat e HOROSKOPIT që do të bëhen të pasura së shpejti…

Në përgjithësi, gjithkush vendos diçka në mendjen e vet dhe përpiqet të ketë sukses dhe te jene shume te pasura. Sa më i lartë të jetë qëllimi, aq më i...

Astrologia Meri paralajmeron keto 3 shenja Horoskopi, kujdes me dashurine dhe leket…

Kjo periudhë do të jetë mjaft e keqe për 3 shenja Horoskopi, pasi janë mallkuar nga shigjetari. Astrologët parashikojnë ditë mjaft të këqija për Demin, Virgjëreshën dhe Bricjapin. Shigjetari në...

Prova të vështira! Këto shenja HOROSKOPI do të kalojnë muajin MAJ më të keq!

Maji do të jetë një muaj shumë i mirë për shumë shenja, por për disa të tjera do të jetë pak e komplikuar në fushën e dashurisë. Megjithatë, yjet do...

HOROSKOPI date 19 MAJ, astrologia MERI paralajmeron kete shenje per ndryshime drastike…

Dashi: Për ju të dashuruarit do jetë ditë e zakonshme dhe pa ndonjë gjë shumë interesante. Për fat të mirë nuk do ketë mosmarrëveshje, por në përgjithësi do mbizotërojë...

‘Kujdes me partnerin’ ja kush jane 2 shenjat e Horoskopit që nuk i kanë...

Astrologët cilësojnë dy shenjat e mëposhtme të Horoskopit, si shenjat që nuk kanë fat në dashuri. Virgjëresha “Fatkeqësia e kësaj shenje në dashuri është e dyfishtë: Së pari, kur ata duan,...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Dasmë luksoze: Sportisti i njohur martohet me partneren pas 14 vitesh bashkë

Lojtari i tenisit, Rafael Nadal ka kurorëzuar në martesë dashurinë me partneren e tij, Maria Francisca Perrello. Dasma u mbajt gjatë fundjavës në Mallorca.   Ceremonia...

U shua pas lindjes, burri i Rexhinës ‘shpërthen’ ndaj mjekëve të Elbasanit: Gjilpëra do...

Një ngjarje e rëndë ndodhi 6 muaj më parë në qytetin e Elbasanit, ku një 25-vjeçare hu.mbi je.tën tra.gjikisht gjatë lindjes. Rexhina Debrova pësoi...

Adoleshenti i sjell “nusen”! Mamaja- mësuese emocionohet kur zbulon se kush është

Këtë të diel në rubrikën “Ka një mesazh për ty” në “E diela Shqiptare” ishte i ftuar një djalë i ri, që quhet Rei...