Horoskopi javor nga Meri/ Kjo shenjë horoskopi do fitojë shumë të madhe parash

Kjo jave fillon me ndikimin e henes se plote e cila do sjell shume ndikime romantike dhe takime te bukura. Nuk do mungoj frymezimi artistik dhe krijimtaria artistke. Dashamiresia, ndihma...

Horoskopi i dites marte 10 Shtator 2019. Ja cila do jete shenja me me...

Gjatë kësaj periudhe keni nevojë për të reflektuar lidhur me çështjet familjare dhe dashurinë. Gjithçka pasi në gusht keni përjetuar një krizë të fortë dhe jeni përpjekur shumë. Sa...

Parashikimi astrologjik javor nga Meri Shehu / Shkopi magjik ekziston këtë javë

Dashi Përveç rrëmujes ligjore e problemeve me punën apo rutinën keni nje moment ku do gjeni oazin në shkretëtirën e krijuar shpirtërore rreth jush Demi Do keni takime interesante dhe romantike si...

Kini kujdes nga xhelozia, horoskopi javor 9 – 15 shtator 2019

Dashi Dashuria: Do të shijoni energji dhe gjallëri të madhe në këtë periudhë dhe do të jeni në gjendje të ndiheni më të qetë dhe të kënaqur.   Por kini kujdes nga...

Grate me te forta, fshihen pas ketyre 3 shenjave te horoskopit

Ujori Çdo grua është unike, por gratë e lindura nën këto shenja zodiakale janë krejt ndryshe. Këto gra mund të jenë me fat, por në të njëjtën kohë mund të...

Meri, ketyre shenjave do u ndryshoj jeta, ja cilave konkretisht

Ditet ne vijim duket se kane rezervur surpriza per shenjat e horoskopit.   Duke filluar nga dita e djeshme, Venusi është zhvendosur në shenjën e Virgjëreshës duke sjellë një burim të...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 9 SHTATOR 2019

Dashi Pas një mjaft të lodhshme do të keni mundësi që të gjeni qetësinë. Po ashtu do të keni mundësi që të rikuperoni një krizë në çift. Pritet që gjatë...

Horoskopi, Puna dhe dashuria për secilën shenjë (9-15 shtator)

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Do të shijoni energji dhe gjallëri të madhe në këtë periudhë dhe do...

Dy shenjat e Horoskopit me fat për sot

Cilat janë dy shenjat më me fat për sot? DEMI Mjaft socialë, sot nuk do e keni të vështirë të krijoni miqësi të reja. Do ndiheni plot hare e gëzim. Nëse...

Horoskopi ditor, e diel 8 shtator 2019

Ky është horoskopi për ditën e diel 8 shtator 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Përgatituni për momente të zjarrta, ja kush do të jenë shenjat më me fat...

Ja cilat do jenë shenjat që do ‘puthen nga fati’ këtë fundjavë: PESHORJA Puthjet e tua kanë një fuqi hipnotizuese mbi ata që i marrin ato....

Kur kryeministrit Rama ishte me flokë të gjata

Memorie.al. sjell dëshminë e rrallë të skulptorit të njohur, Agim Rada, në emisionin e njohur RREFIM në Tv Scan, lidhur me miqësinë e hershme...

Pse nuk duhet t’i lini kurrë bebet të qajnë

Detyra e një foshnjeje është të qajë, thotë një proverb i lashtë. Për beben është mënyra kryesore për të komunikuar nevojat dhe dëshirat. Si...