Hëna e zezë/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do bini në një kurth

Astrologe Meri njofton se planeti Mars ndodhet përballë Hënës së Zezë e për këtë arsye do kemi instikt të fortë që na çon drejt peripecive. Për një moment gjithçka mund...

Ja cilat janë 13 të vërtetat mizore të shenjës së Akrepit

Akrepi është energjik, aktiv dhe dyshues. Të lindurit nën këtë shenjë kanë një forcë jo të zakonshme me të cilën duhet t’i bëni llogaritë mirë. Ja 13 cilësitë e Akrepit,...

Shenjat e horoskopit te cilet i pret nje pasuri marramendese. A jeni dhe ju...

Astrologjia zbulon shume per ne dhe nese i perkisni ketyre pese shenjave ne vijim, ju keni shume gjasa qe te beheni te pasur.   Kjo eshte vertetuar, bazuar ne analizen e...

Horoskopi – 10 gusht 2019

Dashi Horoskopi i kësaj dite parashikon mundësi për të ndjerë emocione të ndryshme. Fillimi i gushtit ka qenë mjaft pozitiv, por tashmë do të ndiheni të lirë për të mbyllur...

“Njëri gozhdës, tjetri patkoit” Kombinimet më të tmerrshme të zodiakut që nuk shkojnë as...

Shumica e njerëzve janë gjendur të paktën një herë të përfshirë në një lidhje toksike ! Por çfarë e bën ekzaktësisht një lidhje toksike, apo një person që të...

Bien “kokë e këmbë” në dashuri: Këto janë 3 shenjat e horoskopit që dashurojnë...

Dashuria lidhet fort me shenjën tonë të horoskopit. Disa prej nesh janë të prirur të dashurojnë ndoshta edhe çdo ditë, ndërsa të tjerë e ruajnë dashurinë vetëm për dikë...

HOROSKOPI 9 GUSHT 2019

Dashi Dashuria: Shikoni realitetin e fakteve dhe nëse nuk jeni mirë, ndryshoni drejtim. Dashuritë vijnë dhe shkojnë, insistimi do të ishte i gabuar, le të flasë zemra vetëm. Për beqarët...

Horoskopi ditor, e enjte 8 gusht 2019

Ky është horoskopi për ditën e enjte, 8 gusht 2019 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si...

Horoskopi – 6 gusht 2019

Dashi Hëna do të ketë ndikim të kundërt në shenjën tuaj, gjë që mund t’iu krijojë jo pak shqetësime. Nga ana tjetër ndjenjat do të jenë mjaft të favorizuara. Demi Kjo e...

Kjo shenjë horoskopi do të marrë një super lajm këtë javë sipas astrologes Meri

Dashi Një çështje e rëndësishme juaja ligjore ose pune, person, një krisje apo një problem që ju shkakton mërzitje dhe dëshirën për të bërë ndryshime rrënjësore në punë dhe jetë...

LIDHU ME NE

83,292FansaPëlqeje

Te fundit

Edi Rama kujtohet per Shiroken, ja cfare do te beje me te…

Punimet për transformimin e Shirokës po vijojnë me intesitet, pas shumë dekadash mungesë investimesh.   Kryeministri i vendit, Edi Rama ka thënë se projekti transformues i...

BRISELDA KADIA KRYETARE E KESHILLIT BASHKIAK TE SHKODRES

Konstituohet Keshilli Bashkiak i Shkodres, Briselda Kadia eshte zgjedhur kryetare e Keshillit Bashkiak te Shkodres. Briselda Kadia ne fjalen e saj tha se do te...

Me thuaj oren ne te cilen ke lindur, te te tregoj nje pjese tende...

Në astrologji ora e lindjes është përcaktues për karakterin tonë dhe si rrjedhojë, ndikon në fatin e njeriut. Astrologjia e ndan ditën në 12...