3 Meshkujt më të mirë në botë për t’u martuar sipas shenjës së horoskopit…

Gjetja e mashkullit të duhur për t’u martuar është një detyrë e vështirë. Dhe është po kaq e vështirë të mbetesh i martuar, për sa kohë numri i divorceve po...

Parashikimi astrologjik javor nga Meri Shehu / Shkopi magjik ekziston këtë javë

Dashi Përveç rrëmujes ligjore e problemeve me punën apo rutinën keni nje moment ku do gjeni oazin në shkretëtirën e krijuar shpirtërore rreth jush Demi Do keni takime interesante dhe romantike si...

Horoskopi mujor nga Paolo Fox, ja ç’ ndryshime radikale e ngjarje të bujshme kanë...

Dashi: Ky do të jetë një ndër muajt më efikasë të vitit 2019. Që prej vitit të kaluar, ndieni se diçka nuk shkon në jetën tuaj. Kjo ndjesi lidhet me...

Horoskopi për ditën e premte, ja parashikimet

Horoskopi i ditës së premte, 18 Janar: Dashi-Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të gjithë sektorët e jetës, si në sferën profesionale edhe në...

Puna ideale për këto 2 shenjat të Horoskopit

Astrologët kanë përcaktuar se kush do të ishte puna ideale për 2 shenjat e Horoskopit që vijojnë si më poshtë: Ujori Ujori ka një inteligjencë aq kreative saqë shpesh bëhet një...

Horoskopi mujor, kush do të ketë fat e kujt do t’i shkojë ters shtatori

Ky është horoskopi për muajin shtator 2019. Njihuni me parashikimin për punën, dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo shenje. Dashi Dashuria: Shtatori sjell energji pozitive...

Më thuaj shenjën e Horoskopit, të të them në çfarë moshe do martohesh

Shenjat zodiakale mund të të japin disa karakteristika të kuptosh se cili është momenti më oportun për të thënë ‘po’ në altar. Ja cila është mosha e duhur për...

“Zjarr dhe Flakë”! 5 Çiftet më të Rrezikshme sipas Horoskopit (Kujdes!…)

Kushdo që është ‘krijuar’ për ju, do t’ju gjejë një ditë. Disa njerëz e kanë të shkruar për të qenë së bashku. Por, ka edhe besime të ndryshme kur është...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 26 MAJ 2019

Dashi Dashuria: Nëse jeni duke kërkuar për mënyrën e drejtë sot ju mund ta merrni me lehtësi duke ndihmuar njerëzit në nevojë. Marrëveshje të shkëlqyeshme në çifte dhe lajme të...

Horoskopi javor 6-12 Maj sipas astrologut te famshem Paolo Fox, ja shenja me FAT...

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 6 maj 2019 që Nsjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Jeta jetohet sot, e nesërmja s’është në dorën tonë

Nga Dom Gjergj Meta Mos ta ngatërrojmë ligjësinë me ligësinë. Të dashur miq, pas kësaj fundjave plot panik, i ligjshëm pjesërisht, por pjesërisht i pajustifikuar,...

Doli me robdishan në rrugë, kush është personazhi i njohur që e ‘zuri’ tërmeti...

Në momentet kur toka fillon të dridhet papritmas gjëja e parë që të thotë instinkti të bësh është që të dalësh me vrap nga...

EMRAT/ Policia Shoqëron për t’u marrë dëshminë dy reporterë të portaleve online për “hapje...

Policia e Shtetit ka shoqëruar në komisariat dy reporterë të portaleve online, Aurel Rakipllari i SYRI.net dhe Daniela Grica e gazetës Shekulli pas lajmi...