Horoskopi javor 6-12 Maj sipas astrologut te famshem Paolo Fox, ja shenja me FAT...

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 6 maj 2019 që Nsjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do...

“Të lindur me këmishë”! 3 shenjat e Horoskopit, që kanë më shumë fat…

Në kuptimin etimologjik, fati i referohet rezultatit pozitiv të një ngjarjeje. Nga një perspektivë tjetër, definohet si një seri ngjarjesh ose situatash me fat apo pa fat, të cilat...

Rishfaqet Susan Miller, astrologia e famshme ‘zbulon’ kur merr fund pandemia

Astrologia më e famshme, Susan Miller, është shfaqur dje në ‘Instagram’ në një lidhje ‘live’ me fansat. Menjëherë kanë nisur pyetjet mbi pandeminë që po përballet bota dhe se...

Horoskopi i zi/ Ja dramat që do i ndodhin çdo shenje deri në 20...

Të paralajmëruara edhe më parë në lidhje me parashikimin e yjeve, fundi i këtij muaji nuk do të jetë pozitiv për shumicën e shenjave të horoskopit. Meri Shehu, astrologia e...

HOROSKOPI javor 20-26 MAJ sipas astrologes MERI, kjo shenje do te filloje nje jete...

Dashi Dashuria: Këtë javë mund të ketë rivlerësime në fushën sentimentale dhe mendimet e dyta lidhur me marrëdhëniet me të afërmit dhe miqtë. Venusi do të jetë i pafavorshëm për...

Hena e plote vjen me ndryshime, Astrologia Meri zbulon shenjen me FAT te javes...

Dashi Me mangësit në jetën e përditshme nuk do tregoni kujdes por për mangesit e mëdha shpirtërore dhe nevojat me personale që keni Demi Do keni parasysh të ruani mirë ekuilibrat në...

Horoskopi javor, nga 13 maj deri në 19 maj 2019

Dashi Dashuria: Dashuria këtë javë nuk do të ketë rezultate pozitive, por që nga e premtja ju mund të gjeni marrëveshjen me partnerin që gjatë ditëve të para duket se...

Shëndeti, dashuria e financat. Horoskopi i muajit maj

Dashi Gjatë muajit maj duhet të keni kujdes ju të shenjës së dashit, pasi përgjegjësitë familjare do ju tërheqin vëmendjen nga dëshirat personale apo planet. Mos u përpiqni t’i evitoni detyrat...

Lum kush i ka! Këto janë 3 femrat më të ndershme të horoskopit…

Ditët e sotme është e vështirë te dallosh njerëzit e sinqertë nga njerëzit që mbajnë maskë. Ama shkenca e astrologjisë duket se na vjen në ndihmë në këtë drejtim. Këto janë...

Ndryshime te bukura per kete 3 shenja horoskopi, ja cfare i pret gjat muajit...

Binjakët – Këtë muaj shenja e binjakëve do të jete e fokusuar tërësisht tek paratë. Shumicën e rasteve të ardhurat janë një stimulues për ju në mënyrë që të vijoni...

Te fundit

Bie në kontakt me energjinë elektrike, dërgohet me urgjencë drejt spitalit punonjësi i kompanisë...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një 40-vjeçar ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Mësohet se shtetasi me...

‘Jam e lirë’, këngëtarja shqiptare shërohet nga koronavirusi dhe nis pushimet

Këngëtarja Adelina Thaçi është shëruar nga koronavirusi. Në fillim të korrikut Adelina deklaroi se është infektuar me COVID-19 dhe tregoi se kishte simptoma si lodhje...

Diçka nuk shkoi mirë! Shkëlqimi dhe rënia e biznesit të Getoar Selimit dhe Krenar...

Megjithëse moderatorja Luana Vjollca është munduar ta mbajë të fshehtë lidhjen e saj me Krenar Cocajn, Getoari ka treguar herë pas here marrëdhënien e...