Cilat shenja të Zodiakut janë partnerët tuaj ideal?

E vërteta është se kombinimet mund të ndodhin ndërmjet të gjitha shenjave, duke mos harruar se astrologjia është shumë më tepër sesa vetëm analiza e shenjës së zodiakut (...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 11 SHKURT 2020

Dashi Në dashuri mund të ketë tensione, për shkak se do të ketë largime dhe rimendime. Ndërsa në punë duhet ti zgjidhni gjërat e mbetura pezull sa më parë, në...

Horoskopi javor, 10 shkurt deri 16 shkurt 2020

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje.   Dashi Dashuria: Sektori sentimental për ata që kanë lindur Dash mund të ketë nevojë për...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 10 SHKURT 2020

Dashi Bëhuni gati për të jetuar një ditë plot pasion. Venusi në shenjë ju garanton fat në dashuri dhe një ngarkesë të jashtëzakonshme joshëse. Për beqarët mund të jetë një...

Ç’parashikojnë yjet? Dështime në punë, por mundësi në dashuri, pubikohet horoskopi javor

Horoskopi për këtë javë 10 shkurt deri 16 shkurt 2020.   Dashi Dashuria: Sektori sentimental për ata që kanë lindur Dash mund të ketë nevojë për rishikim të kujdesshëm. Këtë javë do...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 9 SHKURT 2020

Dashi Dielli ndodhet në pozicion shumë të mirë dhe mund t’iu ndihmojë në raportet ndërpersonale dhe në dashuri. Duhet të jeni më optimist dhe të besoni më shumë tek e...

Miq të përjetshëm/ Këto shenja të horoskopit janë më besniket në shoqëri

Bricjapi Njerëzit që i përkasin kësaj shenje i zgjedhin me shumë kujdes miqtë e tyre. Ata nuk duan t’ia dinë nëse kanë shumë apo pak miq, gjithmonë përpiqen që të...

Diçka e veçantë po përgatitet për tri shenja në shkurt: Lutuni të jeni ju...

Muaji shkurt do të jetë dukshëm periudhë interesante, posaçërisht për shkak të Merkurit retrograd. Mirëpo, mos u brengosni, energjia do të jetë shumë më pozitive se në janar. Më...

Horoskopi i fundjavës/ “Nuk keni gjë në terezi”, astrologu italian jep lajmin e keq...

Astrologu i njohur italian, Paolo Fox ka publikuar horoskopin e fundjavës për të gjitha shenjat e horoskopit. Sipas tij, dy ditët e ardhshme do të jenë mjaft të veçanta...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 8 SHKURT 2020

Dashi Kjo fundjavë do të sjellë njohje të reja, të dominuara nga emocionet. Nëse jeni duke jetuar një histori dashurie, mund të keni dyshime. Kjo fundjavë premton nisjen e diçkaje...

Te fundit

Me këtë foto të 10 viteve më parë krah Gent Zenelaj dhe Jul Dedës,...

Aktori i njohur i humorit, Ermal Mamaqi është kthyer pas në kohë duke publikuar një foto krah kolegëve dhe miqve të tij, Julian Deda...

Nga deputet në milioner! Pas Lori Kafe, zbulohet biznesi i dytë i Ben Blushit...

Kush mendoi se Ben Blushi me largimin e tij nga politika, pas dështimit me LIBRA-n, do të dështonte edhe në biznes, ka menduar gabim....

“Nuk i shtoj dot asnjë fjalë, nuk i heq dot asnjë presje”, Artan Hoxha...

Gazetari investigativ Artan Hoxha tregohet gjithmonë i kujdesshëm ndaj detajeve dhe nuk mund të anashkalonte sot pa uruar Kosovën në ditën e saj të...