Horoskopi ditor, e mërkurë 14 gusht 2019

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 14 gusht 2019Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të...

Jorgo Pulla bën parashikimin e detajuar javor, financat, shëndeti dhe dashuria

Pas pushimeve apo para pushimeve të gjithë e kanë mendjen tek paratë. Si do jenë xhepat tuaja, a do keni të reja, përmirësime, lajme të mira apo duhet të...

Parashikimi javor/ Merr fund një e keqe, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Me shumicën e planeteve në shenjat e zjarrit, do mbizotërojë tendenca për argetim, dalje dhe flirte. Nuk përjashtohet të përcaktojmë kufijtë e lirisë apo të çlirohemi nga çdo gjë...

Dy shenjat më me fat për sot

Këto janë dy shenjat më me fat për sot:   PESHORJA Interesa të reja mund të shfaqen në horizont, si dhe mundësia për të bërë udhëtimin që keni ëndërruar gjithmonë. Zgjidhni me...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 13 GUSHT 2019

Dashi Hëna do të jetë në anën tuaj dhe kjo do të thotë se mund të ketë rikuperim pas të hënës, e cila ka qenë mjaft e rënduar. Takimet janë...

Ja cilat janë 2 shenjat më të zgjuara të horoskopit

Përpos karrierës, shëndetit apo marrëdhënies suaj në çift, yjet janë siguruar të përcaktojnë edhe inteligjencën tuaj. Pa lënë pas çdo shenjë të horoskopit me veçoritë e tyre unike duket...

Horoskopi ditor, e hënë 12 gusht 2019

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 12 gusht 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për...

Horoskopi javor, 12 gusht deri 18 gusht 2019

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje.   Dashi Dashuria: Do të jetë...

Horoskopi javor 12-18 Gusht

Dashi Këtë javë do e dëgjoni dhe do e respektoni më shumë se kurrë më parë njëri- tjetrin. Marrëdhënia në çift do jetë e adhurueshme dhe të gjithë do ju...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 11 GUSHT 2019

Dashi Dashuria: Një ditë e rëndësishme për marrëdhëniet shoqërore, por disa komplikime në dashuri mund ta bëjnë të vështirë dialogun me të dashurin tënd. Arritjet do jenë shumë më të...

LIDHU ME NE

83,292FansaPëlqeje

Te fundit

Edi Rama kujtohet per Shiroken, ja cfare do te beje me te…

Punimet për transformimin e Shirokës po vijojnë me intesitet, pas shumë dekadash mungesë investimesh.   Kryeministri i vendit, Edi Rama ka thënë se projekti transformues i...

BRISELDA KADIA KRYETARE E KESHILLIT BASHKIAK TE SHKODRES

Konstituohet Keshilli Bashkiak i Shkodres, Briselda Kadia eshte zgjedhur kryetare e Keshillit Bashkiak te Shkodres. Briselda Kadia ne fjalen e saj tha se do te...

Me thuaj oren ne te cilen ke lindur, te te tregoj nje pjese tende...

Në astrologji ora e lindjes është përcaktues për karakterin tonë dhe si rrjedhojë, ndikon në fatin e njeriut. Astrologjia e ndan ditën në 12...