Po shkatërroni çdo gjë me duart tuaja, kjo është shenja më xheloze e horoskopit...

Aty ku ka dashuri, ka edhe xhelozi, por në rastin e shenjës së mëposhtme xhelozia mund të shndërrohet dalëngadalë në një sëmundje që e bren nga brenda. Ndonëse partneri, partnerja...

Horoskopi i dites enjte 17 Tetor 2019, kjo shenje pritet te bej namet

Dashi Ju pret një e enjte vërtetë interesante, gjatë së cilës do keni mundësi të guxoni, të merreni me gjëra të reja dhe të përfshiheni në projekte të cilat nuk...

Gjatë nëntorit, këto 4 shenja HOROSKOPI do të përballen me situata të vështira

Gjatë jetës, të gjithëve na ndodh të kalojmë periudha jo të lehta, gjatë të cilave na duket sikur s’do të gjejmë kurrë zgjidhje. Dhe kjo do t’u ndodhë edhe...

Netë të zjarrta ju presin, shenjat e horoskopit më me fat në dashuri këtë...

Tashmë është momenti i tyre. Si çdo javë, Parada e Horoskopit vë në plan të parë shenjat më të favorizuara nga yjet në fushën e dashurisë. Ja cilat janë shenjat...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 8 NËNTOR 2019

Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk...

Horoskopi javor 22-28 Korrik

Dashi Që nga dita e hënë hyjmë zyrtarisht në sezonin e Luanit, i cili ju motivon dhe zhvillon aftësinë tuaj krijuese me botën përreth. Një moment qetësie dhe relaksi do...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për qershor 2019

Dashi Dashuria. Horoskopi njofton fillimin e muajit që nuk është saktësisht emocionues për dashurinë, por truri i Jupiterit mund të ndihmojë çiftet të gjejnë njëri-tjetrin dhe zemrat e vetmuara për...

Adhurojnë vetminë, 4 shenjat e horoskopit që nuk shoqërohen me asnjë

Jo të gjithë preferojnë të kalojnë kohën të shoqëruar. Kur njerëzit kalojnë kohë vetëm, atyre u jepet një mundësi për të reflektuar mbi jetën e tyre. Janë pikërisht 4 shenja të...

‘Do ju ndryshoje jeta per mire’ Ja kush jane 2 shenjat me te favorizuara...

DEMI- Ka ardhur koha të kënaqni veten sot. Dëgjoni vetëm zemrën dhe mos mendoni për asnjë gjë tjetër. Për ju që jeni në një lidhje gjithçka do ndodhë si me...

Këto janë 5 shenjat më të ndjeshme të horoskopit!

Është vërtetuar shkencërisht se një veprim nuk ka të njëjtin efekt në persona të ndryshëm. Kjo ndodh për disa arsye dhe një prej tyre është edhe shenja e horoskopit....

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Pasi Flori magjepsi shqiptarët, çifti i njohur i këngëtarëve sjellin variantin më të ëmbël...

Kënga më e fundit nga Flori Mumajesi me titull ‘Thjesht të du’, u kthye menjëherë në hit që prej publikimit në kanalin e ‘Youtube’.   Vetëm...

Nderroi mjekesine me Psikologjine : I gjithe fisi e kritikoi vajzen nga Dibra, por...

Një vajzë me origjinë nga Peshkopia na ka shkruar një mesazh mjaft domethënës për rininë shqiptare. Historia e saj nisi në muajt vendimtarë të...

Me mendje tek Franca, dështojnë ndaj Andorrës

Shqipëria nuk ka mundur që të fitojë dot kundër Andorrës duke barazuar me rezultatin 2-2 në Elbasan Arena dhe tashmë i thotë lamtumirë edhe...