FATI YT SOT, HOROSKOPI 11 NËNTOR 2019

Dashi Dashuria: Mundohuni të jeni prezent sa më shumë që të jetë e mundur në jetën e të dashurit tuaj dhe mos e teproni me polemika. Nëse jeni beqar dhe...

Njihuni me shenjat më supersticioze të Zodiakut

Si reagon kur një mace e zezë kalon në rrugë? Apo nëse, gabimisht, dikush ju prek këmbën me fshesë? Me pak fjalë, a jeni supersticiozë apo nuk i pranoni këto...

Horoskopi ditor, e diel 10 nëntor 2019

Dashi Për të lindurit e kësaj shenje parashikohet një fundjavë gjithë grintë në sajë të ndikimit të Hënës në shenjën tuaj. Bëni mirë që të lini mënjanë agresivitetin ndaj të...

Njihuni me shenjat e horoskopit që do të pësojnë ndryshime drastike në fund të...

Vitit 2019 po i vjen fundi dhe disa shenja të horoskopit do të përballen me ndryshime të mëdha. Disa prej këtyre ndryshimeve do të jenë pozitive dhe disa do...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 9 NËNTOR 2019

Dashi Hëna në shenjën tuaj do të bëjë që të ndiheni në siklet, për shkak të disa pengesave me të cilat do të përballeni. Nëse ka njerëz që nuk janë...

Këto shenja horoskopi do të pësojnë ndryshime të mëdha në fund të këtij viti

Vitit 2019 po i vjen fundi dhe disa shenja të horoskopit do të përballen me ndryshime të mëdha. Disa prej këtyre ndryshimeve do të jenë pozitive dhe disa do...

Shenjat që do surprizohen në fundjavë, beqarët me njohje të reja/ Horoskopi 8 nëntor...

Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 8 NËNTOR 2019

Dashi Parashikohet një fundjavë e mirë, pasi Hëna do të jetë në shenjën tuaj, duke shënuar një kthesë pozitive. Megjithatë ka ende disa situata që kërkojnë zgjidhje. Në dashuri nuk...

Puna, shëndeti dhe dashuria, Njihuni me parashikimin e astrologut italian për të lindurit e...

Dashi Ju pret një ditë gjatë së cilës mund të keni për të zgjidhur disa çështje të mbetura pezull. Me gjasë për shkak se mund të keni bërë ndonjë gabim...

Horoskopi ditor, e enjte 7 nëntor 2019

Ky është horoskopi për ditën e enjte 7 nëntor 2019 që sjellim për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Nderroi mjekesine me Psikologjine : I gjithe fisi e kritikoi vajzen nga Dibra, por...

Një vajzë me origjinë nga Peshkopia na ka shkruar një mesazh mjaft domethënës për rininë shqiptare. Historia e saj nisi në muajt vendimtarë të...

Me mendje tek Franca, dështojnë ndaj Andorrës

Shqipëria nuk ka mundur që të fitojë dot kundër Andorrës duke barazuar me rezultatin 2-2 në Elbasan Arena dhe tashmë i thotë lamtumirë edhe...

“Të ngacmojnë, kërkojnë numin e telefonit”, spikerja tregon se ç’i ka ndodhur me të...

E ftuar së fundmi në emisionin “Soiree” me Jonida Shehun në Top Channel, spikerja e njohur e lajmeve, Anjola Hamzaj ka folur edhe për...