Meri Shehu bën parashikimin për muajin gusht, disa shenja pretendime për famë dhe martesë

DASHI Duhet te rigjeni forcen per t’u çliruar psikologjikisht dhe te jeni ne nje pune me ne grup per te arritur qellime me te larta ne karriere. Pretendohet emer, fame...

Fati yt sot/ Horoskopi, e martë 4 Gusht 2020

Dashi Nëse duke kaluar momente stresuese, bëni një pauzë nga punët e përditshme. Me rëndësi është që të kujdeseni për shëndetin tuaj. Shtojini dozës tuaj të pushimit ndonjë udhëtim...

Horoskopi javor 3-9 gusht 2020: Venera hyn në shenjën e Gaforres, ja ç’do të...

Këtë javë planeti Venus braktis shenjën e Binjakëve për të hyrë në atë të Gaforres, duke sjellë shumë fat në dashuri për të gjitha shenjat e ujit! Zbuloni me...

Nga puna e deri tek dashuria, publikohet horoskopi javor për datat 3-9 Gusht

Dashi Dite e bukur dhe me diell kjo e sotmja për te dashuruarit. Do bashkëpunoni për gjithçka me atë qe keni ne krah dhe sensualiteti do rizgjohet. Nëse jeni beqare...

Dy shenjat me fat për ditën e sotme

Këto janë dy shenjat më me fat, 3 gusht 2020. Dashi Mund të merrni disa bonuse dhe avantazhe të papritura, të cilat gjithsesi do ju lejojnë që të përmirësoni rezultatet në...

Horoskopi për ditën e hënë, 3 gusht 2020

Dashi Ju pret një ditë pozitive, ndaj përfitoni nga ndikimi i favorshëm i planetëve për t’i çuar gjërat përpara. Do të keni ndihmën e pakursyer të një personi të shtrenjtë...

Horoskopi i dashurisë me dashuri dhe përvoja romantike, çfarë pritet këtë javë për të...

Dashi Për shumë njerëz, java sjell një rast për bashkime familjare. Këtë javë, miqtë tuaj do të ndajnë me ju lajme që lidhen me suksesin e tyre ose një ngjarje...

Del horoskopi mujor nga Zonja Meri, astrologia paralajmëron këto shenja gjatë gushtit

Astrologia Meri Shehu ka publikuar sot horoskopin e muajit gusht. Në postimin e saj, Meri në vija të përgjithshme thotë: Muaji Gusht 2020 fillon fuqishem me nje katerkendesh midis Diellit ne...

Horoskopi i të dielës, këto janë shenjat që duhet të bëjnë kujdes sot

Dashi – Te dashuruarit do e përforcojnë lidhjen qe kane ndërtuar dhe do mendojnë si ta bëjnë sa me te bukur te ardhmen. Planet do i bëjnë bashkërisht. Beqaret nuk...

Horoskopi ditor, e diele date 2 gusht 2020

Dashi Kjo nuk është koha ideale për dashurinë, do të ketë pasiguri. Mundohuni që të tregoheni të kujdesshëm dhe të bëni durim me ndjenjat. Në punë jeni në pritje të...

Te fundit

Harrojeni furtunën! Pushuesve të muajit gusht u buzëqesh fati, dita e premte rikthen diellin...

Ditët në vijim premtojnë temperature të larta dhe ritkhim të motit me diell. Meteorologia Adiola Bani nga Meteoalb, ka deklaruar se nga dita e...

Veseli i ‘Big Brother” akuzon Vera Grabockën: Fitova “Dance with me”, lekët s’i mora...

Ish banori i ‘Big Brother’, Vesel Kurtishaj u bë pjesë e spektaklit “Dance with me”, ku fitoi vendin e parë si çift me këngëtaren...

Avokati rrëfen bisedën e pazakontë me kamarierin: Për çdo të prekur me Covid, shteti...

Avokati Arianit Koci, ka treguar një bisedë me një kamarier i cili tregon dicka ndryshe. Ja dhe postimi i plot i tij.Krejt është politikë kjo...