Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Nuk bënin fëmijë prej 13 vitesh, mjekja i bën me katërnjakë, ja surpriza e...

Historia e fundit që mbylli puntatën e sotme të programit “Dua të të bëj të lumtur” ishte ajo e Klodjanës dhe Alketit. Ata ishin njohur...

LEXIMI I vendos të fejuarit kamër në shtëpi, vajza anulon dasmën pas asaj që...

Një vajzë nga Rio de Janeiro, Brazil, nuk kishte zgjidhje tjetër përveçse të anulonte martesën, pasi vendosi një kamera në shtëpinë e saj dhe...

Familja më e madhe në Britani, mamaja pret fëmijën e 22-të

Familja më e madhe në Britani do të rritet edhe më shumë, pasi mamaja e 21 fëmijëve, Su Redford, do të bëhet gjyshe sërish. Në...