Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

U puth me Dafin para syve të saj, gjyshja i bën namin Silva Gunbardhit

E ftuar sot në “E diell”, ishte këngëtarja shumë e dashur për publikun Silva Gunbardhi e cila gjatë emisionit ka treguar më shumë për...

“Më gjeni një grua”/ Sipërmarrësi shpërblen me 25,000 dollarë

Në pamundësi për të gjetur vetë një partnere, një burrë amerikan dëshiron të paguajë dikë 25,000 dollarë për t’i gjetur një të dashur. Pasi ka...

Zbulohet arsyeja pse e mbajti fshehur lidhjen e re Dafina: Frikësohej nga…

Dafina Zeqiri prej disa kohësh është në një lidhje me Dj Geek dhe çifti janë shumë të lumtur bashkë. Kjo shihet edhe nga fotot...