Ulet tatimi për pagat e ulëta, nga 1 janari taksë zero për rrogat deri...

Tatimi mbi pagat e ulëta do të jenë pjesë e debatit në seancën parlamentare. Deputetët e Komisionit të Ekonomisë kanë kërkuar rishikimin e skemës, duke favorizuar 70 mijë punonjës....

Te fundit

Gazetari shpreh ndjenjat për Roza Latin

Moderatorja e njohur Roza Lati ishte mbrëmjen e djeshme e ftuar në emisionin “Soiree” për të folur pse deri më tani nuk ka vendosur...

Kur trupi juaj iu jep këto shenja mos i neglizhoni, ja problemi që keni

Kjo është arsyeja pse duhet ti kushtoni vëmendje veseve të ndryshme që shfaqen papritur. Dëshira për të ngrënë akull ose për të ngrënë diçka...

Surpriza për disa shenja në fundjavë! Zbuloni parashikimin e horoskopit

DASHI Do jeni shume te pavarur sot ju te dashuruarit dhe kjo mundet edhe ta acaroje paksa partnerin. Ai parapëlqen te jete dominant gjate gjithë...