Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

M.Madhe, aksidentohet 49 vjeçarja, humb jeten ne vend

Malësi e Madhe/Informacion paraprak Më datë 16.02.2020, rreth orës 18:25, në fshatin Pjetroshan, Malësi e Madhe mjeti me drejtues shtetasin B. J. 51 vjeç, banues...

“Shpresoj shumë mos të jetë diçka e tillë”, Voltana Ademi jep alarmin: Situata nuk...

Pas vënies së pakos së dyshimtë ditën e sotme në Shkodër poshtë automjetit të administratorit të Vllaznisë, në vendngjarje ka shkuar edhe kryebashkiakja Voltana...

Humbi vite më parë, ja çfarë mesazhi i jep Artiola Toska nënës së lënduar

Programi ‘Dua të bjë të lumtur’ në puntatën e ditës së shtunë (15 shkurt) paraqiti historinë e trishtë të një çifti. Shkëlzeni dhe Fatjona fati...