‘Air Albania’ krijohet brenda 10 ditëve, zbulohen cilët janë aksionerët

Kompania shqiptare e fluturimeve Air Albania parashikohet të krijohet brenda 10 ditëve. Vendimi për procedurat e krijimit të shoqërisë “Air Albania shpk” është publikuar në Fletoren Zyrtare dhe parashikon...

Te fundit

Horoskopi i dashurisë, si reagoni kur gjeni të duhurin

Dashi Ju jeni plot me jetë dhe keni shumë energji. Si një lider i lindur, kur të gjeni dashurinë, ju do të mendoni logjikisht ashtu...

Zbulohet dokumenti/ Testamenti pasuror i Enver Hoxhës, si ja mbajti të fshehur Nexhmija

Publikohen disa dokumenta të rralla arkivore të nxjerra nga Arkivi i Ministrisë së Punëve të Jashtëme në Tiranë të cilat prej vitesh janë mbajtur...

Xhesika Polo në zi, humb njeriun më të shtrenjtë të familjes: Lamtumirë mam

Këngëtarja e njohur shqiptare Xhesika Polo ka humbur një person mjaft të shtrenjtë të familjes. Nëna e saj ka humbur jetën dhe Xhesika ka...