Porositi pulovër online, i vjen gabimi epik

Ju ka ndodhur të bëni blerje online dhe të merrni produkte që as nuk ju kanë shkuar në mendje ndonjëherë? Ky është një rast që i ka ndodhur një...

Zgjidh një nga këto tre letra dhe zbulo të ardhmen tënde në dashuri

Këto imazhe janë thjeshtë provë që do t'ju ndihmojnë të zbuloni të gjithë të vërtetën në lidhje me marrëdhënien tuaj të dashurisë. Thjesht zgjidhni njërën nga kartat dhe lexoni...

U maskua si kryeministri Rama, gazetari i njohur tregon se çfarë i ndodhi kur...

Gazetari Klinton Zeqiraj është maskuar si kryeministri Edi Rama dhe ka dalë në terren për të parë reagimet e njerëzve. Nuk i mungoi aspak vëmendja pasi shumë persona iu...

Bashkoni pëllëmbët tuaja dhe zbuloni sa fat keni në dashuri

Linjat janë në të njëjtin nivel- Nëse partneri juaj ka vizat e dashurisë në të njëjtin nivel, ju jeni me fat. Ata kanë qëllime serioze dhe preferojnë marrëdhënie të vazhdueshme....

Nëse mund të lëvizni vetëm 2 shkopinj, cili është numri më i madh që...

Testet nuk janë thjesht argëtuese për tu zgjidhur, por ato janë gjithashtu një mënyrë e shkëlqyeshme për të ngrohur dhe testuar aftësinë e trurit tuaj. Sipas New York Times, “Apeli...

Mënyra si e mbledh dorën grusht tregon diçka të veçantë për ty

Varianti A Ke një personalitet të ndjeshëm dhe një imagjinatë të fortë. Do të ndihesh i mbrojtur dhe i trajtuar me sinqeritet. Të pëlqen të ndihmosh njerëz, je entuziast, emeton energji,...

S’ka më qese plastike! Ata marrin valixhet, kovat e varëset e rrobave…

Në nisje të këtij viti, nga data 1 Janar 2020, në Tajlandë është ndaluar përdorimi i qeseve dhe çantave plastike në të gjithë vendin, por ata janë shumë krijues...

Hapin valixhet e shqiptarëve, doganierët amerikanë gjejnë brenda sallam dhe presh

Shqiptarët njihen shpesh për gjetjet e tyre. Secilit prej jush ju ka ndodhur që sa herë udhëtoni drejt të afërmve tuaj jashtë, valixhja juaj në vend të rrobave mbushet me...

Duhet të keni një nga këto shtatë gjëra në shtëpi. Sjellin fat dhe pasuri

Shumë njerëz as nuk e imagjinojnë se disa nga gjërat për të cilat do të flasim në këtë artikull tërheqin para dhe fat. Sigurohuni që t’i keni në shtëpinë...

Do të qeshni me lot, zbuloni se cilat janë arsyet më qesharake të divorceve...

ashmë divorci nga një shok social pak nga pak po shndërrohet në normalitet. Mirëpo kjo dukuri sociale, me sa duket nga një zgjidhje që vjen si pasojë e shkaqeve...

Te fundit

Nusja e sapomartuar merr dhuratën më të çuditshme ndonjëherë nga vjehrra e saj

Një grua mbeti e habitur kur vjerrra i dha dhuratë të bendshmet e saj që ajo kishte veshur kur ishte martuar. Vjehrra gjoja i...

Ja përse nuk i rezistojmë dot dëshirës për të kafshuar njerëzit që duam

Ju ka ndodhur që gjatë momenteve të përkëdheljeve me partnerin ose dikë që doni shumë të keni dëshirën ta kafshoni dhe të mos i...

Ilir Meta mund të kthehet në një shpresë për të rinjtë

Nga Mero Baze/   Ilir Meta po përpiqet të riformatohet si politikan nacionalist. Siç e ka thënë dhe vetë, me sa duket nuk shikon më shans...