Shkon të blejë sufllaqe, ajo që zbulon na tmerron të gjithëve!

Kur bëhet fjalë për ushqimin duket sikur problematikat janë të pafundme dhe asnjëherë nuk i dihet se çfarë mund të presim, sidomos në një vend si Shqipëria, ku siguria...

Tendera të minutës së fundit, Voltana Ademi bën “kërdinë” para se të lërë mandatin

Nga 1 qershori ka hyrë në fuqi vendimi i Këshillit të Ministrave i marrë më datë 10 maj për pezullimin e përkohshëm të të gjitha procedurave të prokurimit nga...

DYSHIMET PËR PAZARE, GRUSHTE NË ZYRËN E DREJTORIT IBRO

Një përplasje e fortë fizike ka ndodhur në Inspektoriatin e Mbrojtjes së Territorit në bashkinë Shkodër. Në një rast të paprecedent drejtori Gentian Ibro dhe inspektori i tij Naim...

Bebe Rexha jep donacione te medha per fshatin Bubq: Është koha të bëhemi bashkë....

Nje lajm i mire per fshatin Bubq.Kengetarja e njohur Bebe Rexha vjen me babain e saj dhe viziton kete fshat dhe do te jap ndihma per njerezit ne nevoje. Ajo...

Protesta e radhës e opozites të hënën

Pas gati një ore mbledhje në selinë e Partisë Demokratike, opozita vendosi që të hënën të zhvillojë një tjetër protestë kombëtare, në orën 18:30. Sakaq nesër në 11:00 do ketë...

Ndryshojnë sërish rregullat e Maturës

Për të pasur kohën e mjaftueshme që të përgatiten për provimet deri në muajin qershor, nxënësit që duan të vazhdojnë studimet e larta kanë marrë programet orientuese që në...

Tifozët e Napolit thirrje De Laurenttis: Paratë e gjobave jepjani shqiptarëve e prekur nga...

Disa ditë më parë Napoli vendosi që të gjobiste futbollistët për shkak se refuzuan të stërviten disa ditë më parë. De Laurentiis u mbajti 25 për qind të pagës...

BASHKIA SHKODËR PËRGËNJESHTRON MINISTRINË: NUK KA TËRHEQJE TË UJIT

Situata në territorin e Bashkisë së Shkodrës paraqitet si me poshtë : Pas inspektimeve në terren të bëra nga Bashkia Shkodër, në Njësitë Administrative të përmbytura situata e përmbytjeve vazhdon të...

‘Air Albania’ krijohet brenda 10 ditëve, zbulohen cilët janë aksionerët

Kompania shqiptare e fluturimeve Air Albania parashikohet të krijohet brenda 10 ditëve. Vendimi për procedurat e krijimit të shoqërisë “Air Albania shpk” është publikuar në Fletoren Zyrtare dhe parashikon...

TRAFIKU “PARALIZON” DALJEN E SHKODRËS

Trafiku i rënduar vijon të jetë shqetësim në Shkodër. Pika kryesore është dalja e Shkodrës. Një numër i madh automjetesh dalin përgjatë paradites nga qyteti, çfarë shton radhët e...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Basha anulon festimet për ditën e themelimit të PD: Fondi shkon për të prekurit...

Aktivitetet e planifikuara për 11 dhjetorin, ditën e themelimit të Partisë Demokratike janë anuluar. Ky vendim është marrë nga Basha dhe të gjitha fondet e...

Gjatë shtatzënisë zbuloi se vuante nga tumori, aktorja shqiptare rrëfen si ia doli të...

Adriana Matoshi, aktorja shqiptare nga Kosova ka rrëfyer më shumë për karrierën dhe për periudhën më të errët të jetës së saj në një...

Prindërit të shqetësuar, këto kukulla kanë organe gjenitale mashkullore

Kohët e fundit, ne kemi parë shumë kukulla me asnjëanësi gjinore, sepse ato i përkasin fëmijëve, ndërsa industria e lodrave po përpiqet të bëhet...