Zbulohen fjalët e fundit që Valbona Berisha i tha babait të Alvinit në telefon

Historia e Valbona Berishës ka bërë bujë jo vetëm në mediat shqipatre, por edhe në ato italiane. Nga një grua shtëpiake ajo u kthye në një xhihadiste, e cila...

Përmbytjet, hyrjet e pallatave të pakalueshme

Banorët që jetojnë në pallate në Lezhë, janë bllokuar në banesat e tyre. Kjo pasi reshjet e shumta të shiu kanë bërë që hyrjet e pallatave dhe rrugës mes lagjeve...

KJO NDODH NE SHIROKE, PAMJE QE NUK I KENI PARE ME PARE (VIDEO)

Shkoder.info sjell nje video qe eshte filmuar sot ne qender te shirokes.

Shpërthen zvicerani: S’keni guxim ta thoni, fajin për viktimat e kanë ndërtimet

Gazeta më e madhe zvicerane, Blick, shkruan se fajin për kaq shumë viktima në tërmetin që ndodhi në Shqipëri e kanë ndërtimet. Blick ka intervistuar një zviceran që jeton në...

Video/ “Bobi rri urtë bobi” se ke familje se…! 70 vjecarin kërcënon rojen e...

lir Meta ka vizituar disa banesa të dëmtuara nga tërmeti i 26 Nëntorit. Teksa një banor ka filluar të shpjegojë situatën e tij, ka ndërhyrë shoqëruesi i kreut të...

PARKU FOTOVOLTAIK NË MALËSINË E MADHE, MEGA-INVESTIMI QË PO MBAHET ‘PENG’ NË ZYRAT E...

Një mega-investim me vlerë mbi 7 mln euro po mbahet ‘peng’ nga ministria e Energjisë dhe Infrastrukturës. Bëhet fjalë për projektin e Parkut Fotovoltaik të shfrytëzimit të energjisë diellore që...

U shkarkua nga puna, punonjësja sociale i shkruan Ramës: Që 16 vjeç jam me...

Suela Cara u shkarkua nga puna nga Qendra Komunitare “Strehëza”, ku ishte pjesë si punonjëse sociale. Përmes një statusi në rrjetet sociale, Suela i shkruan kryeministrit Edi Rama se së...

Rriten pagat ne Shqiperi, ja cilat jane profesionet

Sektorët që vuajnë mangësi të fuqisë punëtore kanë nisur të përdorin rritjen e pagave si një mjet për të mbajtur prodhimin dhe shërbimet nën kontroll. Në tremujorin e dytë të...

Shuma qe dha Ermal Fezullahu bashke me familjen e tij ka lene pa fjale...

Të trishtuar nga dhimbja dhe pamundësia për të ndalur këtë trishtim, kemi ndarë 100.000 euro për të ndihmuar të ate qe kane nevoje. Do të ndihmohen ata per ti...

Sot Behgjet Pacolli turpëroi të pasurit e Shqipërisë

Një nga biznesmenët më të pasur shqiptarë, njëherësh zv. Kryeministri i Kosovës, Behgjet Pacolli, vendosi të dhurojë nga pasuria e tij plot 1 milionë euro. Ky gjest human, është...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Basha anulon festimet për ditën e themelimit të PD: Fondi shkon për të prekurit...

Aktivitetet e planifikuara për 11 dhjetorin, ditën e themelimit të Partisë Demokratike janë anuluar. Ky vendim është marrë nga Basha dhe të gjitha fondet e...

Gjatë shtatzënisë zbuloi se vuante nga tumori, aktorja shqiptare rrëfen si ia doli të...

Adriana Matoshi, aktorja shqiptare nga Kosova ka rrëfyer më shumë për karrierën dhe për periudhën më të errët të jetës së saj në një...

Prindërit të shqetësuar, këto kukulla kanë organe gjenitale mashkullore

Kohët e fundit, ne kemi parë shumë kukulla me asnjëanësi gjinore, sepse ato i përkasin fëmijëve, ndërsa industria e lodrave po përpiqet të bëhet...