Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Horoskopi ditor, e premte date 3 prill 2020

Dashi Hëna do të ketë ndikim të favorshëm, ndaj mundohuni që të relaksoheni. Ky është momenti i duhur për të lënë pas debatet me partnerin/en....

U dërgua në spital pas dyshimeve për koronavirus, del përgjigjja për Kivanç Tatlitug

Aktori turk, Kivanç Tatlitug, është dërguar me urgjencë në spital pas dyshimeve se është prekur nga koronavirusi. Gjatë kohës që ai ishte i vetëkarantinuar, nuk...

‘Nuk kam fjalë’, përlotet zv.ministri italian, tregon çfarë e lidh me dy prej mjekëve...

Zv.ministri italian i Shëndetësisë ka treguar se mes mjekëve dhe infermierëve të cilët kanë shkuar në Itali për të dhënë ndihmën e tyre në...