Mjekët japin alarmin: Kujdes me përdorimin e facoletave të lagura!

Nuk e imagjinojmë dot jetën pa to (kush ka beba në sh)pi). I kemi në shtëpi, në çantën tonë, kudo që shkojmë pasi pastrojmë zonën intime të bebave tanë....

Protesta e studentëve, Rama: S’mund të vazhdojë gjatë…

Kryeministri Rama ka reaguar sërish në lidhje me protestën e studentëve, të cilëve sot u janë bashkuar edhe banorët e Astirit. Rama thotë se kjo farsë e orkestruar sipas tij...

“A je e virgjër?”/ Ronela Hajati: Si të gjitha shoqet e mia…

Ronela Hajati, e cila është komentuar së fundmi për një lidhje dashurie me Young Zerkën, është përballur me disa pyetje mjaft të sikletshme në emisionin “Ndrrimi i Natës”. Një ndër...

KJO ESHTE KENGETARJA SHQIPTARE E CILA E KA BURRIN 20-VITE ME TE RI DHE...

Nuk është bërë publike kurrë nga vetë çifti, por ky është fakt. Vera Oruçaj dhe Sunaj Saraqi çifti i njohur i viteve të 90-ta. Dihet tashmë historia e çiftit Vera...

Shokon piktori që mashtroi Rudinën në emision: Jam gazetar i infiltruar

Prej disa ditësh po bën bujë të madhe në media rasti i 20-vjeçarit Edlir Reka, i cili ishte i ftuar në emisionin e pasdites "Rudina" pasi pretendonte se kishte...

15-vjeçari refuzon ushqimin, për mjekët s’kishte oreks… zbulimi që u bë shokon

Nuk hante asgjë dhe mjekët e diagnostikuan me një çrregullim ushqimor, por e vërteta ishte shumë më e rëndë. 15-vjeçari Chris Mullins, kishte ndaluar së ngrëni, aq sa arriti në...

E zhevshur ne shtrat dhe pa make up, ç’po bën keshtu Arbana Osmani (Foto)

Ajo është padyshim një prej moderatoreve më të dashura për publikun shqiptar. Arbana Osmani është ndër të paktat vajza të showbiz-it që karakterizohet nga talenti por dhe thjeshtësia, pasi rrallëherë...

Kompania ajrore i paguan 15 mijë dollarë çiftit francez, zbuloni arsyen

Kompania ajrore “Air Canada” është detyruar të paguajë 15.700 dollarë për një çift francez. Përveç kësaj, i shkruajti një letër ku i kërkonte falje për rregullat e tyre gjuhësore....

Basha: SPAK-un do e ngre unë kur të bëhem kryeministër

“Kjo qeveri është kapur për të disatën herë në flagrancë. Shumica e eksponentët e saj duke filluar nga kreu i saj është kokë e këmbë i korruptuar”. Kështu tha kreu...

Parashikimi i muajit nëntor nga astrologia Meri Shehu: Ja shenja më me fat

Renditja e shenjave të horoskopit për muajin ‘Nëntor’, nga më pak e favorizuara deri tek ajo më me fat siças Meri Shehut. 12. Bricjapi-Kanë marrë shumë energji dhe ka ardhur...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Manastirliu vizitë në Shkodër: Ulen rradhët e pritjes për koronarografitë

Shërbimi i hemodinamikës në spitalin rajonal të Shkodrës ofrohet brenda 24 orëve, duke zeruar rradhët e pritjes për këtë shërbim jetik për qytetarët, që sot...

Zbulohet plani, do të dërgojnë Ronaldon në PSG, për ta marrë Mbappen…

Cristiano Ronaldo u largua nga Real Madridi për të shkuar në Juventus vitin e kaluar, por presidenti i madrilenëve, Florentino Perez, është duke planifikuar...

Sali Berishës i del nga shpirti: Një nga anëtarët e Kushtetueses i takonte sesbën...

Sali Berisha pas takimit me Presidentin Ilir Meta deklaroi se Edi Rama po tenton që të kapë Gjykatën Kushtetuese, ndërsa vlerësoi kreun e shtetit për...
error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR