Dhuron pesë euro për në Shqipëri/ Letra që i përloti të gjithë, vogëlushja italiane...

Tërmeti tragjik i 26 nëntorit që goditi vendin ka tronditur të gjithë shqiptarët brenda dhe jashtë kufijve. Kjo dramë e madhe u shoqërua me solidaritet dhe ndihma nga shumë...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 7 DHJETOR 2019

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndaj përfitoni për të bërë diçka me vlerë. Mund të dilni me shoqërinë dhe të relaksoheni pak. Në dashuri mund të flisni...

Jo vetëm takimin me Ronaldon dhe Buffon, Rama befason vogëlushin me surprizën e rradhës...

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka surprizuar dy fëmijët, Aurelin dhe Alesjon që u hodhën nga dritaret e pallatit për t’i shpëtuar tr agjedisë në Thumanë.   Pasi lanë spitalin, për...

Mos harroni çadrat me vete/ Moti bën kthesën “e papritur”, zbuloni se çfarë ka...

E shtuna pritet të jetë ditë me shi, ndaj mos harroni çadrën me vete ditën e nesërme. Pritet që gjithë territori të karakterizohet me reshje të konsiderueshme.   Temperaturat do të...

Arrijnë në pikën më ekstreme/ 3 shenjat e horoskopit që tejkalojnë çdo parashikim

Dashi Sigurisht që Dashi është një nga shenjat që shkojnë në ekstremitet. Nëse doni të shikoni se sa larg mund të shkojë, provoni t’i flisni për ish të dashurën ose...

“Juventusi është besim fetar në Shqipëri dhe ti je Papa”, Rama i thur elozhe...

Kryeministri i vendit, Edi Rama, njihet nga shqiptarët si tifoz i zjarrtë i skuadrës së Juventus, ndërsa këtë e ka dëshmuar duke mbajtur veshur xhupin me logon e klubit...

Shenjat e HOROSKOPIT të cilat do ta kenë fatin në anën e tyre gjatë...

2020-a vjen së shpejti dhe mund t’ju zbulojmë cilat do të jenë shenjat zodiakale me më shumë fat. Sigurisht, kjo s’do të thotë që ky vit do të jetë...

Shefi i ri i “Hell’s Kitchen” si sozia i MC Kreshës, por prisni se...

Tashmë të gjithë e dimë që familja e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit ka lënë Tiranën, për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.   E ardhmja e fëmijëve ka...

Jeta vazhdon/ Rama publikon videon e veçantë nga Durrësi: Fëmijët të gëzuar ndezin bredhin...

Jeta në qytetin e Durrësit po i rikthehet rutinës dhe normalitetit dita ditës ku buzëqeshja në fytyrat e qytetarëve dhe sidomos tek fëmijët duket si dritë pas situatës së...

Romeo nuk e lë vetëm! Ja çfarë bënte aktori ndërkohë që Jonida ishte në…

Jonida Maliqi është pjesë e jurisë së festivalit “Kënga Magjike” këtë vit. Mbrëmë u mbajt nata e dytë e festivalit dhe këngëtarja e njohur shqiptare kishte pranë njerëzit e...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

“S’iu vumë as hekur, as çimento”, flet specialisti që ndërtoi pallatet në Thumanë: I...

Bisedoi: Dashnor Kaloçi E mbaj mend shumë mirë se u bë zhurmë e madhe që ato dy pallatet e Thumanës të mbaronin në afat dhe...

Horoskopi, ja dy shenjat më me fat për sot

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 7 dhjetor 2019.   Dashi Mund të merrni disa bonuse dhe avantazhe të papritura, të cilat gjithsesi do...

Zgjidh një zemër dhe zbulo surprizat e dashurisë që të presin gjatë dhjetorit

Kur vjen puna tek dashuria të gjithë jemi të interesuar të dimë gjithçka do të na ndodhë, gjatë muajit, por edhe në vijim! E...