Sa do durojë Veliaj?! Rama sikletos sërish kryebashkiakun në sy të njerëzve: Ku është...

Kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Veliaj nuk gjenden në ditët e tyre më të mira të miqësisë dhe bashkëpunimit. Të paktën kjo është përshtypja e parë që të krijohet...

Eshte 1 perberes i lire,qe gjendet ne cdo lloje marketi i cila pushon cdo...

Njerëzit të cilët vuajnë nga migrena e dinë që është dhembje e tme. rrsh. me, nga e cila, faktikisht, nuk mund të shp.ëtojnë Migrena mund t’ju shqetësojë. Mund t’jua...

‘Njerëzit janë të uritur në Bubq, kryeministri ka qenë vetëm në rrugën me asfalt’

Aktivisti, Aulon Kalaja ka folur në lidhje me situatën në Bubq pas tërmetit, i cili ka qenë edhe vetë i pranishëm gjatë këtyre javëve.   Për ‘Fax News’, ai u shpreh...

“Mjaft o mjaft se na hapët barkun”, Fuga shpërthen ndaj inxhinierëve dhe sizmologëve

Mes ironisë dhe sarkazmës, profesori dhe akademiku i njohur, Artan Fuga, ka komentuar situatën pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit.   Kësaj here, Fuga ka “shënjestruar” deklaratat e sizmologëve dhe...

Humbi babain dhe gjyshërit nga tërmeti, vogëlushja: I shoh në ëndërr, por i dua...

Mbrëmjen e sotme kryeministri Edi Rama ishte në familjen Greku me origjinë nga Thumana që është akomoduar te banesat sociale në Shkozë.   Kjo familje humbi nën rrënoja kryefamiljarët dhe një...

Artan Hoxha rrëfen detaje të forta: Si po shfrytëzohet situata e tërmetit nga grupet…

Gazetari i njohur investigativ, Artan Hoxha ka folur sërish për grupet kri.minale në Shqipëri, por kësaj here iu referua faktin se ata po shfrytëzojnë situatën pas tërmetit.   I ftuar në...

Elvis Naçi, Arbër Hajdari dhe Rama gjejnë “zgjidhjen”, imami: Do sillen nga Turqia, kanë...

as tërmetit të 26 nëntorit rreth 13 mijë shqiptarë pothuajse kanë ngelur në qiell të hapur, pasi banesat e tyre kanë pësuar dëme nga lëkundjet e forta sizmike.   Por cila...

Ulje temperaturash/ Zonat ku sot do të ketë reshje dëbore

Sot nuk do të mungonë temperaturat e ulta. Po kështu sot priten reshje të dobëta në të gjithë vendin, ndërsa lokalisht mesatare në qarqet Kukës, Vlorë, Gjirokastër dhe Korçë....

‘Shpërthen’ Arbër Hajdari, i kthehet Elvis Naçit: O hoxhe mos më ndërprit, nga të...

Dje në emisionin “Opinon” Arbër Hajdari ka ‘shpërthyer’ kundër të gjithëve, pasi është shprehur se në panel po i jepej shumë pak fjala, në krahasaim me të tjerët.   Teksa ishte...

Astrologët parashikojnë një vit pozitiv në dashuri për njerëzit që i përkasin shenje horoskopi

Astrologët parashikojnë një vit pozitiv në dashuri për njerëzit që i përkasin shenjës së Gaforres. Kjo pasi për vitin që vjen, “universi do të pajtohet me ju”.   Gaforrja Nëse keni ende...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Horoskopi për muajin Dhjetor sipas Meri Shehut, ja cilat janë shenjat më të favorizuara...

Sapo kemi hyrë në muajin Dhjetor dhe ashtu si çdo fillim muaji, emisioni “Rudina” ndalet tek parashikimi i yjeve për secilën shenjë të horoskopit. Si...

Humbën djalin nga tërmeti i 26 nëntorit, Rama ngushëllon familjen Preçi: Të gjithë atje...

Kryeministri Edi Rama pasditen e sotme ishte në familjen Preçi, e cila nga tërmeti tragjik humbi djalin Kristjan Preçi 26 vjeç, i sapodalë nga...

Çfarë pritet të ndodh? Të gjithë me sytë nga qielli sot dhe nesër për...

Në Evropë, Hëna e Ftohtë do të fillojë në 6:12 të mëngjesit, por në bregun lindor të Shteteve të Bashkuara, për shembull, do të bjerë...