ÇUDIA/ TIFOZËT E VLLAZNISË NUK PYESIN PËR KORONAVIRUSIN, “SHFAQEN” NË STADIUM

Pasditen e se henes ishte e programuar qe te luhej ndeshja Vllaznia-Partizani ne stadiumin "Loro Boriçi" ne Shkoder. Por me konfirmimin e dy rasteve te para me koronavirus ne...

“Duartrokitjet për të do vazhdojnë si sot”, Meta: I lumtur t’i dhuroja lule Profesor...

Presidenti Ilir Meta dhuroi një buqetë me lule profesor Bledar Gjeçajt përpara nisjes së ndeshjes së basketbollit Vllaznia- Tirana. Përmes një postimi në Facebook, Meta shprehet se kontributet e ish-...

Vllaznia hap fals në Shkodër, Skenderbeu e mund me një gol në sekondat e...

Skënderbeu ka befasuar Vllazninë në frymën e fundit teksa korçarët i falen një goli të sulmuesit, Blerim Krasniqi. Shkodranët humbasin në shtesë dhe tashmë shohin rivalët bardhekuq t’iu shkëputen në...

E BUJSHME/ Pas Rey Manajt, Barcelona vë nën “shënjestër” një tjetër futbollist të Kombëtares...

Marash Kumbulla është duke zhvilluar një sezon pothuajse perfekt në Serie A me Hellas Verona, duke u bërë kështu një nga zbulimet më të mëdha të këtij sezoni në...

ATLETIT SHKODRAN FRANKO BURRAJ I HEQIN MEDALJEN E ARTË, FAULL NGA GJYQTARJA

Atleti shqiptar Franko Burraj ishte pranë një arritjeje impresionuese në kampionatin ballkanik të sallave të mbyllura, por fati nuk ishte me sportistin kuqezi. Talenti shkodran preu finishin i pari në...

Shkodrani Izmir Smajlaj vazhdon të krenojë shqiptarët,atleti shpallet kampion Ballkani në Turqi

Izmir Smajlaj vijon të ngjitet në majat më të larta të atletikës ndërkombëtare. Atleti shkodran është shpallur kampion Ballkanik në kërcim për së gjati në salla të mbyllura në...

Ronaldo shok skuadre me Messin, formacioni i pabesueshëm i Juventusit sezonin e ri!

Juventusi po përpiqet që të hyjë në një projekt ambicioz duke bërë ndryshime të mëdha në skuadër dhe në stol. Sipas raportimeve të fundit nga tabloidi britanik “The SUN”, presidenti...

“Uji i Shkodrës, ujë talentesh”, djali 12 vjeçar i aktorit të njohur thirret me...

Gjyshi Zefi dhe babai Juli kanë zgjedhur botën e aktrimit e në Shqipëri e kanë shkruar emrin e tyre me të arta, ndërsa djaloshi Mateo Deda ka preferuar të...

“Ideja e çmendur” e Juventusit, Messi dhe Ronaldo bashkë në një skuadër, mundësitë reale...

Lionel Messi mund ta kërkojë largimin nga Barcelona në fund të sezonit, pasi ka një klauzolë speciale për lirimin e tij. Nuk janë të paktë klubet që do ta...

Modelja s*ksi shpë rthen keq kundër futbollistit të Shqipërisë: “Gomar në fushë e në...

Futbolli është sport, por për shumë është fe, ndaj duhet bërë kujdes në hapat që ndërmerr dhe fjalët që thuhen. Rasti i Zlatan Ibrahimovic, statuja e të cilit u rrëzua...

Te fundit

Nga 15 testime, 12 persona rezultojnë me COVID-19 në Shkodër

Burime pranë DSHP Shkodër bëjnë me dije se, në bazë të rezultateve, 12 qytetarë rezultojnë mbartës të Koronavirusit në qytetin e Shkodrës, raporton Syri.net. Të...

‘A po fshihet numri i të infektuarve?’, përgjigjja e Ramës pse nuk bëhen më...

Kryeministri Edi Rama ishte mbrëmjen e sotme në një lidhje direkte për emisionin “Opinion”. Ai ka folur rreth situatës së krijuar nga Koronavirusi në...

Paralajmërimi i fortë i shefes së Epidemiologjisë: Do jetë një vit i vështirë edhe...

Doktoreshë, Eugena Tomini ka thënë edhe do të ketë rikthim të infeksioneve respiratore edhe gjatë vjeshtës. Por sipas saj shqiptarët nuk do të kalojnë...