Fansja bën tatuazhin e veçantë për Flor Mumajesin. Emocionohet këngëtari (Foto)

Kemi parë që fansa të çmendur të bëjnë tatuazh fytyrën e personazheve të njohur, ndërsa fansja e Florit ka bërë zërin e tij. Një mënyrë interesante për të treguar...

Serbi-Shqipëri/Nisi “luftën”, Mitroviç: Do ta shkulja sërish “Autochtonus”

Serbi-Shqipëri nuk mund të quhet kurrë një luftë e mbyllur. Aq më shumë pas ndeshjes së famshme të dronit, që tashmë ka hyrë në historinë e futbollit, kjo edhe për...

Këta janë 10 futbollistët më të paguar,sa fitojnë dhe cili qëndron në krye

E përditshmja franceze “L’Equipe”, ka renditur 10 futbollistët më të paguar, e në krye qëndron ylli i Barcelonës, Lionel Messi i cili fiton plot 8,3 milionë euro. Argjentinasi qëndron...

Greta Koçi tregon incidentet me fansat: Më përndiqnin, vinin te shtëpia

E ftuar në emisionin “Trokit”, këngëtarja Greta Koçi ka kujtuar sot një sërë episodesh të pakëndshme me disa fansa problematikë. Ajo ka treguar se ka pasur shumë raste me fansa...

Këngëtarin e zë gjumi në transmetim live, si reaguan moderatorët

Këngëtari i famshëm, Michael Bolton i ka lënë fansat pa fjalë pasi gjatë një interviste live me “The Morning Show” në Australi, e zuri gjumi. Fituesi i çmimit Grammy dukej...

‘Më hodhën në rrugë’, Alesia rikthehet në Top Channel për të folur për Stop-in

Largimi i balerinës së njohur, Alesia Bami, nga emisioni “Stop” është komentuar gjatë kohët e fundit në media. Pas një interviste në emisioni “Ftesë në 5”, modelja u pushua...

“Piktori mashtrues”, një gazetar i infiltruar i emisionit në Vizion Plus: “Ja pse e...

Pak ditë më parë, Edlir Reka u kthye në një personazh pas deklaratave të pavërteta që ai bëri tek “Rudina” dhe “Ftesë në 5”. Ai u prezantua si një piktor...

Ju kujtohet Gjino tek ’14 vjeç dhëndër’? Buzeqëshjen e ka ruajtur por…

C'pyetje! E kush nuk i mban mend Marigonë dhe Gjinon? Ka kaluar kaq shumë kohë dhe të gjithë vijojmë ta dashurojmë e ta shikojmë me të njëjtin emocion këtë...

Shpëtoi beben e hedhur në kazan, Silva Gunbardhi tregon ç’ka ndodhur me vogëlushen

Silva Gunbardhi njihet jo vetëm si një nga këngëtaret më të suksesshme, por edhe me një zemër të madhe. E ftuar pak ditë më parë në “Why not”, Silva...

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj sjellin surprizën e madhe

Eni Koci dhe Genc Prevlukaj pervec se jane nje çift mjaft i dashuruar,dhe artista te sukseshem , tani bashkepunimin e kane zgjeruar dhe me nje biznes te tyre, qe realisht...

Te fundit

Futi nën rrotat e makinës komshien dhe i th eu këmbët, gjykata jep vendimin...

Gjykata e Shkodrës ka lënë në burg 61-vjeçarin Hile Simoni i cili dyshohet se aksid entoi qëllimisht komshien e tij Katrinë Hila, pas një...

‘Jam rritur në një familje pa mundësi’ Xhensila Myrtezaj revoltohet si kurrë më parë

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka bërë së fundmi një reagim që shumë pak veta e prisnin. Ajo ka postuar disa foto të fëmijërisë, kur...

Pas kritikës që i bëri ndjekësja, Arbana Osmani nuk duron më

Ditën e sotme, Arbana Osmani ka publikuar një foto nga sheshxhirmet e filmit të Eduartit, duke e shoqëruar me një përshkrim në anglisht. Por duket...