Pas 10 vitesh single, femra më e bukur në botë kërkon burrë

43 vjeçarja Charlize Theron ka bërë një deklaratë publikisht, ku thotë se është në kërkim të një partneri. “Meshkuj, hajdeni” ,është apeli i Charlize Theron, një nga femrat më të...

‘Gruan e parë e kam për shpi, ti je për qejf!’, Anxhela Peristeri tregon...

Këngëtarja Anxhela Peristeri ka bërë një deklaratë të rrallë, ku ka treguar se ajo kishte qenë duke kënduar në një dasmë në Maqedoni, ndërkohë të nesërmen në një mënyrë...

Getoari konfirmon lidhjen e Luana Vjollcës me Krenar Çoçajn

Reperi kosovar Getoar Selimi ka zbuluar arsyen se përse bashkëshortja e tij Marina Vjollca nuk po rikthehet ende në ekran, si dhe ka pohuar në një farë mënyre zërat...

ALTINI I ‘MRIZIT TË ZANAVE’ POSTON MEMEN HUMORISTIKE, ISH-DEPUTETI KAUBOJS I ‘NXJERR’ BARKUN NË...

Biznesmeni Altin Prenga ose ashtu siç e njohin të gjithë, Altini i 'Mrizit të Zanave' poston shpesh në profilin e tij foto dhe meme humoristike. Pak më parë Altini ka...

Ish-mis Tropoja, aktore dhe me tre fëmijë: Më dhemb që në Shqipëri nuk mu...

Të gjithë e njohin më shumë me emrin “Xhbane”, ashtu si roli i saj në serialin “O sa mirë” dhe është shumë e famshme në Kosovë, por sa e...

Nënë Tereza dhe gratë e tjera të fuqishme, në videoklipin e këngëtares Anouk

Këngëtarja holandeze Anouk e ka bërë rikthimin e saj në muzikë me një videoklip të mahnitshëm. “It’s a new day” titullohet kënga e re e Anouk, ku ajo ka potretizuar...

Deklarata e fortë e moderatorit shqiptar: S’e ke idenë sa e lartë është përqindja...

Kelvi Kadilli është një prej moderatorëve shqiptarë i njohur për mënyrën e tij të hapur të të folurit dhe të shprehurit të gjërave ashtu siç i mendon. Ai ishte i...

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare kenge me Snoop Dogg

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Eleni Foureira duket se do shënojë suksesin e radhës. Ajo ka ardhur me një bashkëpunim me reperin me famë botërore Snoop Dogg dhe...

DJALI BEFASON SAIMIR KODRËN NË STUDION E ‘STOP’ (FOTOT)

Moderatori i 'Stop' Saimir Kodra është befasuar nga i biri teksa xhironte emisionin. Kodra është filmuar për pak momente nga djali i tij, Aleksandri. Është bashkësortja e gazetarit, Ada e...

Kur Arbana Osmani veshi fustanin e bardhë, ja si dukej ajo nuse/ Foto

Nuse për herë të parë, por një nuse thjesht për sfilatë. Pas kaq vitesh të sfilatës së nuseve që orgnizohen nga “Geraldina Sposa”, Arbana Osmani disa vite me pare...

Te fundit

Shëndet/Sodë buke dhe mjaltë, kura për një jetë të gjatë

Në ka një produkt që nuk mungon kurrë në kuzhinën e një amvise, ajo është soda e bukës. Përveç përdorimeve në kuzhinë, amvisat e...

FOTO/ Ekspozohet buzë detit Arilena Ara dhe ‘çmend’ fansat

Këngëtarja e njohur Arilena Ara duket që po shijon disa ditë pushimi në rrezet e diellit dhe detin. Arilena vijon të surprizojë ndjekësit me...

Horoskopi ditor për sot, e Mërkurë 8 Korrik 2020

Dashi Mundohuni që të zgjidhni problemet në çift dhe hiqni dorë nga kokëfortësia. Në punë, mund të merrni një lajm të mirë, por nismat më...