Greta Koçi qenka shumë xheloze për kunatin: “Kur vjen Genci në shtëpi…

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj do të martohen shumë shpejt ndërsa dyshimet janë që dasma të ndodhë brenda vitit. Dy këngëtarët rrëfyen javën që shkoi për marrëdhëniet që kanë me...

‘’Kush e di çfarë kam pirë kur e kam thënë’’, aktorja e njohur shqiptare...

Rudina Dembacaj është një prej prezantueseve dhe aktoreve më në zë për momentin në vendin tonë. Ajo njihet si një person pa komplekse dhe që flet hapur edhe për jetën...

‘’Po pse duhet të lidhesh për të bërë atë gjë’’, prezantuesja shkakton habi me...

Einxhel Shkira është një prej vajzave më të përfolura në mediat rozë. Kjo për shkak të fotove provokuese që ajo poston në rrjetet sociale, ose për shkak të deklaratave...

Kjo duket si lumturi! Pasi iu zbulua lidhja me regjisorin, Arbana Osmani reagon për...

Prej një jave u zbulua se Arbana Osmani po përjeton një histori të re dashurie me regjisorin e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajn. Pavarësisht se gjatë...

Fifi vendos t’i japë fund beqarisë

Këngëtarja e njohur, Fifi ka deklaruar në Insta Story se do të fejohet me datë 3, ose me datë 8. Fansat mendojnë se me numrin 3, ajo i referohet...

Në një marrëdhënie apo beqar? Flori Mumajesi tregon statusin e tij

Ndërsa prej kohësh po përflitet për një romancë të mundshme me Kejsi Tolën, e ndonjëherë dhe me Fifin, Flori Mumajesi sapo tregoi statusin e tij. Kantautori publikoi një video gazmore...

Vjollca Luka, nje vajze shkodrane qe pavaresisht suksesit nuk ndryshon kurre

Aspak e ndryshuar nga lindja e Rianës, këngëtarja shkodrane Vjollca Luka, me taka të larta dhe me buzëqeshje që nuk i perëndon nga fytyra, përherë duket elegante. Me një burrë...

Elvana Gjata flet për herë të parë për filmin ‘Dy gisht mjaltë’

Elvana Gjata ka qenë në Prishtinë për të performuar në koncertin e Pavarësisë së Kosovës. Pak para se të fillonte performancën, këngëtarja ka dhënë një intervistë për Prive, ku foli...

A beson te fati i filxhanit? Jozefina Topalli nuk surprizon me përgjigjen

Si një studente e shkencave dhe besnike e tyre, ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli, ka besuar gjithmonë në analizat shkencore, ka pasur përherë një natyrë të prerë, personalitet në politikë,...

Publikohet një këngë e re e Amy Winehouse, bashkëpunim me Nas (VIDEO)

Zëri i këngëtares së famshme që ndërroi jetë rreth 8 vite më parë, Amy Winehouse mund të dëgjohet në këngën e re, “Find My Love”, të producentit Salaam Remi. Kënga...

Te fundit

Arbana Osmani bën publike historinë tro nditëse të një 12 vjeçareje: si u pë...

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se të shtunën në “Dua të bëj...

Altin Basha ikën nga ‘Portokallia’ dhe vendin e tij do e zërë Agron Llakaj?

Agron Llakaj mendohet se pas 10 vitesh ka vendosur që të rikthehet në spektaklin e humorit “Portokalli”.   Burime brenda “Top Channel”, bëjnë të ditur për...

The Simpsons parashikoi vdekjen e George Floyd? Si qëndron e vërteta e fotove virale

Ndërkohë që emri i George Floyd po qarkullon në çdo media botërore, disa foto me protagonistë personazhet e serialit të famshëm The Simpsons po...