”Nuk fle me burrin pa u martuar”/ Fejohet këngëtarja shqiptare poston foton me unazën...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi është fejuar. Ajo publikoi disa foto me një unazë në gisht, dhe menjëherë nisën dyshimet.     Burime për “Prive” e kanë konfirmuar këtë zhvillim. Aida...

Nisi t’i bëje kamer të fshehtë policisë, arre stohet gazetari shqiptar

Gazetari i emisionit “Kojshia Show”, Sadri Imeri është arrestuar pasi ka tentuar të vendosë në lojë në kuadër të një kamere të fshehtë policët e Kosovës.   Imeri fillimisht kishte tentuar...

Sekretarja e Përgjithshme e Sandër Lleshajt ka qenë kamariere në klipin e Alban Skënderajt,...

Këngëtari Alban Skënderaj ka reaguar për herë të parë pas publikimit të lajmit nga Dosja.al se modelja në klipin e këngës së tij “Mirëmëngjes”, është pasuesja e Plarent Ndrecës...

Martohet Gylsereni, zbulohet i dashuri i aktores turke

Nurgul Yesilccay, aktorja turke shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar me rolin e “Gylserenit”, në serialin “Fate të kryqëzuara”, do të martohet në jetën reale.   Lajmin e bëjnë të ditur...

U bë e njohur se kërkoi të dashur në emision, bukuroshja kapet keq me...

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ina Kollçaku ishte e ftuar së fundmi në emisionin “Glamour zone”, ku gjatë intervistës foli edhe për marrëdhënien që ka me figurat publike. E pyetur se...

Aurela Gaçe vendos t’i japë fund sërish beqarisë/ Ja si është puna

Me 20 shtator 2013, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Aurela Gaçe i dha fund beqarisë. Sot janë bërë 7 vjet nga kjo ditë e shënuar dhe këngëtarja ka ndarë...

E mbani mend aktoren e dashur Ema Ndoja? Pas kaq shume vitesh ajo duket...

Muzeu i stilit ‘Etno Vibe’mblodhi në Korçë shumë njerëz të apasionuar pas stilit, modës, së bukurës, fotografisë këtë fundjavë. Dhe mes shumë njerëzve, s’kishte si të mos binte në...

Bebe Rexha i bën dhuratën super luksoze të dashurit të saj në ditën e...

Së fundmi këngëtarja shqiptare Bebe Rexha posti një foto krah të dashurit të saj misterioz në ditën e lindjes së tij, por fytyrën ia mbuloi me emoji zemre.   “Gëzuar ditëlindjen...

Një javë para emisionit, moderatores së njohur shqiptare i ndodh incidenti i papritur (Foto)

Moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla ka pësuar n jë incident të vogë një javë përpara se të startojë sezonin e ri televiziv.   Nëpërmjet një Instastory ka bërë me dije se është...

“Goca sa një lopë bie mes rrugës!”, Nevina Shtyllës i ndodh íncidenti i paprítur...

Kur është hera e fundit që je rrëzuar në mes të rrugës, shtëpisë ose kudo qoftë dhe ke mbetur me shenja në trup? Nëse kjo nuk të ka ndodhur...

Te fundit

Më në fund/ Pipero jep lajmin e mirë lidhur me koronën

Mjeku Pëllump Pipero deklaroi se ka lajme të mira nga medik amentet, ndërsa a është në hapat e fundit.   “Jemi optimistë. Jemi në hapat e...

U infektua me koronavirus, kryetarja e Bashkisë Shkodër tregon ku e mori dhe gjendjen...

Kryetarja e Bashkisë së Shkodrës Voltana Ademi ka konfirmuar edhe zyrtarisht se ka marrë përgjigjen dhe ka dalë pozitive me koronavirus.   Ademi tha se ka...

Në ditët e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani i jep fund të gjitha dyshimeve...

Ndërkohë që pritet të nisë së shpejti sezoni i ri i “Dua të të bëj të lumtur” të shumta ishin dyshimet se kush do...