“TEK I NJËJTI VEND PO PA TY”/ KUJT IA DEDIKON FLOR MUMAJESI KËTO FJALË?

Flori Mumajesi përmes mbishkrimit që ka lënë në videon e fundit, ka bërë kureshtar fansat rreth asaj se kujt po ia dedikon ai. “Tek i njejti vend por pa ty”,...

Njihuni me binjakët që kanë luajtur rolin e vogëlushit Bink

I mbani mend aventurat e vogëlushit Bink? “Baby’s Day Out”, është një film që askush nuk dëshiron ta humbasë, çdo herë që transmetohet në televizion. I publikuar në vitin 1994, ky...

VIP-at shqiptarë sfidojnë njëri tjetrin, publikojnë foto të kuletës

Loja e nisur nga Rozana Radi “ka njeri si puna ime që ka harxhuar të gjithë rrogën para se të ulen çmimet te Zara?”, përfshiu edhe personazhet e njohur që...

Fenomeni “Marilyn Monroe”, vajzat e ekranit shqiptar që u lidhën me “të fortët”

Elvana Gjata është një ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun shqiptar dhe përveç komenteve rreth karrierës së saj, 30-vjeçarja është përfolur shumë edhe për lidhjen me një biznesmen,...

Eli Fara tregon si ngeli pa lekë: Nuk kisha të haja

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Eli Fara ishte e ftuar në “Thumb” ku gjatë intervistës zbuloi shumë të pathëna, siç ishte edhe një rast kur kishte ngelur pa...

Van Damme me rolin e një shqiptari kënaqi zemrat e të gjithëve

Kill’em All” tregon historinë e një shqiptari, i cili kërkon hakmarrje për babanë e tij, të cilin e kishin vrarë serbët gjatë luftës për arsye të shkrimeve të tij...

Fansat e braktisin! Ngjarja në Ish-Blllok lë pasoja të rënda për Elvana Gjatën

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata ka filluar të humbasë shumë nga audienca e saj që pasi u përfol se ishte ‘molla e sherrit’, për ngjarjen e ndodhur në zonën e...

Aktorja shqiptare i shpëton aksidentit për një fije: Sa shumë më do Zoti

Anna Lika ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se i ka shpëtuar për mrekulli një aksidenti me makinë. Në videon e publikuar në Instastory shihet se...

Kivanç Tatlitug heq dorë nga aktrimi për arsyen shokuese

Aktori shumë i dashur për publikun shqiptar, i njohur për rolet e famshme si Behluli e Xhesuri, Kivanç Tatlitug është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave turke ditën...

Shtatzënia e Elita Rudit, moderatorja “habit” me ushqimin e preferuar

Elita Rudi nuk qëndron larg ndjekësve të saj, ndonëse është shtatzënë. Ajo vendosi që ti përgjigjet disa kurioziteteve që kishin pikërisht në lidhje me këtë pjesë. Në Instagram njihet tashmë opsioni...

Te fundit

Në ditën e tij të lindjes këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari shqiptar Altin Sulku feston sot ditëlindjen. Në ditën e tij të veçantë ai ka marrë dhuratën më të çmuar: është bërë baba për...

Në shtëpinë e Gaz Pajës, aktori dhe bashkëshortja e tij tregojnë si po e...

Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira ishin në një lidhje live nga shtëpia e tyre për emisionin “Ftesë në 5”.   Gazi tregoi se karantina...

Punëtorët në të zezë, Rama: Tregoni ku keni punuar që të përfitoni

Gjatë një komunikimi me qytetarët, kryeministri Edi Rama është shprehur se ata persona që kanë punuar në të zezë duhet të tregojnë ku dhe...