I larguar prej 4 muajsh, Stresi rikthen Flor Mumajesin

Prej disa ditësh në media është përfolur gjatë për këngëtarin e njohur, Flor Mumajesi, i cili prej muajsh nuk ka qenë aktiv në rrjetet sociale dhe ka anuluar të...

Reperat bullgarë i kopjojnë këngën me Noizyn, Varrosi i flliq publikisht

eperi Noizy dhe Varrosi janë një nga dyshet më të famshme të labelit të njohur OTR. Dy reperët në vitin 2018 publikuan bashkëpunimin ‘Meksikana’, një këngë që u prit...

Ledri në koncert, fansja e bën “të harrojë tekstin”

Ledri Vula është një prej artistëve meshkuj shqiptarë, i lakmuar prej fansave. Kudo që ai shkon, salla mbushet plotë dhe vajzat gati sa nuk shkulin flokët për të. Kështu...

U filmuan duke u puthur, flet modelja që u fut mes Arbenitës dhe Feros

Cifti i njohur i showbizit, Arbenita Ismajli dhe Fero kanë qenë në vëmendje te mediave pasi disa ditë më parë, Arbenita publikoi një foto të një vajze që i...

Më e mirë e ëma se e bija, nëna e Ritës çmend rrjetin me...

këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun. Ajo gjatë kësaj periudhe ka publikuar një sërë këngësh që janë kthyer në...

Marina Vjollca flet për vuajtjen që po kalon

Marina Vjollca ka qenë së fundmi në qendër të vëmendjes së mediave pas pushimeve me Getin në Karaibe dhe Barbados. Nga atje moderatorja i mahniti të gjithë me fotot...

Hiti i verës/ Dafina dhe Tayna sjellin bashkëpunimin e tyre të parë

Ditën e djeshme në një intervistë “60 sekonda” në Prive, Tayna u pyet se kur do të sjellë duet me një femër të showbizit.   “I vjen koha edhe asaj”, deklaroi...

Pasi ç’nuk i publikuan në Instagram, Oriola dhe Kejvina bëjnë namin

Së fundmi bënë bujë disa statuse të postuara në Instagramin e Oriolës ku përmendej edhe mikesha e saj, Kejvina e ku thuhej se vajzat pranojnë oferta serioze. Më vonë...

E mbani mend ‘Bylentin’ tek ‘Dashuri e ndaluar’ ? Sot vajzat çmenden pas tij

U bë i njohur në Shqipëri nga seriali “Dashuri e ndaluar” ku luante rolin e “Bylent”, djali i vogël i familjes Zijagil dhe pak vite më vonë u shfaq...

11 vite rresht: Përfundon ‘E Diela Shqiptare’, rrëfimi prekës i Ardit Gjebreas

Emisioni që ka shoqëruar çdo të diel të gjithë publikun shqiptar ka përfunduar dje edhe këtë sezon të suksesshëm. Autori dhe moderatori Ardit Gjebrea ka bërë një rrëfim prekës...

Te fundit

Arbana Osmani bën publike historinë tro nditëse të një 12 vjeçareje: si u pë...

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se të shtunën në “Dua të bëj...

Altin Basha ikën nga ‘Portokallia’ dhe vendin e tij do e zërë Agron Llakaj?

Agron Llakaj mendohet se pas 10 vitesh ka vendosur që të rikthehet në spektaklin e humorit “Portokalli”.   Burime brenda “Top Channel”, bëjnë të ditur për...

The Simpsons parashikoi vdekjen e George Floyd? Si qëndron e vërteta e fotove virale

Ndërkohë që emri i George Floyd po qarkullon në çdo media botërore, disa foto me protagonistë personazhet e serialit të famshëm The Simpsons po...