Në puntatën e fundit të emisionit, Eduarti ka diçka për të thënë për Arbanën

Surpriza në punatën e fundit e sezonit të dytë të emisionit “Dua të të bëj të lumtur”. Pas 21 takimesh, emisioni merr “pushimet” për t’u rikthyer me siguri sërish...

U MARTUAN NË MALDIVE/ JA SI NA GËNJEU MIRIAMI TË GJITHËVE NË EMISION

Ditën e sotme çifti i njohur i showbizit, Miriam Cani dhe Alban Skënderaj surprizuan fansat teksa publikuan disa foto nga dasma e tyre përrallore në Maldive e cila ishte...

U HABITËM/ NUK E DINIT QË MOTRA E ENIT SHEHUT ËSHTË MODERATORJA E NJOHUR...

Eni Shehu është një nga moderatorët më të njohur dhe shumë i komentuar në media, por nuk e dinit se edhe motra e tij është gjithashtu moderatore. Ajo quhet Blerina...

“Përgjithmonë PO”/ Alban Skënderaj i dedikon një mesazh romantik dashurisë së tij

Këngëtari shqiptar Alban Skëndëraj i ka dedikuar një mesazh romantik vajzës së tij të zemrës Miriam Cani. Pas 12 vitesh bashkë, Miriam dhe Albani kanë celebruar zyrtarisht dashurinë e tyre. Në...

“Arbana ti je suksesi”, Eduarti ka disa fjalë të ëmbla për moderatoren: Me fat...

Eduart Grishaj, regjisori me të cilin prezantuesja përflitet se është në një lidhje ka bërë një dedikim prekës për Arbanën. Por edhe moderatorja s’e ka lënë pa përgjigje regjisorin. Regjisori...

Dikur përfunduan në gjyq/ Producenti i miss-eve tregon për marrëdhënien me Ardit Gjebrean

Regjisori dhe producenti i njohur Petri Bozo ka folur për herë të parë në lidhje me “sherrin” mes tij dhe moderatorit Ardit Gjebrea. I ftuar në emisioni “Thumb” regjisori ka...

Pasi e lexon shpesh t’i thuhet në komente se ngjan si “pornostare”, Enca vendosi...

Enca është një ndër artistet më të komentuara shqiptare, jo vetëm për këngët që ajo sjell, por edhe për format e saj trupore. Shpesh, ajo është vënë në qendër të...

‘Taramelja’ i Piter Panit i famshëm dhe në Itali, Alketa Vejsiu jep super lajmin

Vogëlushi Xheison Bafti, i njohur nga të gjithë me nofkën si ‘Taramelja’ e Piter Panit, u bë kryefjala e mediave disa javë më parë pas deklaratës së Alketa Vejsiut...

Propozimi që u bë viral/ Aktorja e njohur shqiptare habitet në mes të parkut

Aktorja e njohur kosovare, Adriana Rexhepi, ka marrë së fundmi propozimin më të pazakontë për martesë. Partneri i saj Blondi Smërqaku, kishte përgatitur një surprizë shumë të bukur për...

Ndodh edhe kjo në tapetin e kuq në Kanë/ Kujt i nxorri gishtin modelja...

Modelja shqiptare Heidi Lushtaku është fotografuar teksa i tregon gishtin e mesit dikujt në Kanë. Featured image of article: Ndodh edhe kjo në tapetin e kuq në Kanë/ Kujt i...

Te fundit

Puthje dhe momente intime në shtrat, Romeo Veshaj publikon foton që s’pritej pas ndarjes...

Aktori i humorit, Romeo Veshaj ka ndarë në rrjete sociale një foto, në momenti intime me një vajzë. Pas ndarjes nga Jonida Maliqi, duket...

Plas skandali, spitalet dhe laboratorët privatë rrjepin qytetarët, ofrojnë analiza për COVID-19 në shkelje...

Pandemia e shkaktuar nga COVID-19 ka rritur interesimin e qytetarëve shqiptarë për të kryer testin. Duke përfituar nga ky rast, spitalet private, por edhe...

Italia merr vendimin/ Në izolim deri për Pashkë

Italia është vendi më i prekur nga pandemia e koronavirusit. Në këtë shtet ka ndodhur pothuajse një e treta e vdekjeve të shkaktuara nga kjo...