Fjolla Morina: Do dal pa rroba në koncertin e rradhës

Në një nga koncertet e fundit të saj, Fjollën “e kryqëzuan” për paraqitjen në skenë. Kjo sepse këngëtarja kishte zgjedhur një veshje që i ekspozonte shumë nga hiret e...

Kida sqaron mardhënien me Taynën pas zërave për një debat mes tyre

Pak kohë më parë në media u përhap një lajm ku thuhej se këngëtarja Kida nuk kishte marrëdhënie të mira me reperen Tayna. Vajzat ishin parë të dyja në të...

“Mos rri me Arbanën se do të bëjë si vetja”, Xhemi e lë pa...

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu përveç se i bashkon profesioni, i bashkon dhe një miqësi disavjeçare. Dy moderatoret kanë treguar se kalojnë shumë kohë së bashku. Nuk kasnë munguar asnjëherë...

Mbyllet emisioni i njohur në ‘Top Channel’, detajet sapo zbuluan gjithçka

Sezoni i ri televizi që pritet të nis në shtator, do të ketë shumë ndryshime. Më i fundit dyshohet të jetë programi i Florian Agalliut dhe Stela Kotrit në Top...

E sigurtë që nuk do arrini ta njihni dot, Albërie Hadërgjonaj bën ndryshimin e...

Ndoshta e kishit dyshuar, por tashmë vetë këngëtarja Albërie Hadërgjonaj e ka konfirmuar, se flokët e gjata dhe të bukura që shikonit në çdo postim të saj ishin extension. Vetë...

Punëdhënësit s’kuptojnë…’, Ami revoltohet keq me biznesmenët gjatë pushimeve

Amarda Toska, bashkëshortja e Ermal Mamaqit dhe partnerja e tij në biznesin “Ami Event”, është një nga vajzat më simpatike të showbiz-it shqiptar. Ami, tashmë nënë e dy fëmijëve, ka...

Arbana Osmani zbulon për herë të parë fytyrën e vogëlushit të saj

Moderatorja Arbana Osmani gjithmonë është treguar e rezervuar për jetën e saj private. Sidomos përsa i përket publikimit të fotove të djalit të saj në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë...

‘Ke gj ak shqiptari’, Ilda Bejleri ‘sh err’ me emigranten shqiptare: Po na përbuzin,...

Moderatorja Ilda Bejleri pas përfundimit të pushimeve në Mykonos të Greqisë, i ka bërë përshtypje fakti që shumë shqiptarë që jetojnë dhe punojnë atje nuk e pranojnë origjinën e...

“Plagoset” Noizy, kjo është fotoja që po shqetëson fansat

Ai është një nga reperët më të njohur në tregun muzikor shqiptar dhe vazhdimisht ka sjellë hite për publikun shqiptar. Megjithatë një foto e publikuar në rrjetet sociale ka shqetësuar...

Pas ndarjes nga Luiz Ejlli, vajza e Jozefina Topallit bashkëjeton prej 1 viti me...

Këngëtari Luiz Ejlli dhe vajza e Jozefina Topallit, Megi, i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare në vitin 2017. Asokohe dyshja konfirmoi ndarjen përmes postimeve në rrjetet sociale,...

Te fundit

Arbana Osmani bën publike historinë tro nditëse të një 12 vjeçareje: si u pë...

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se të shtunën në “Dua të bëj...

Altin Basha ikën nga ‘Portokallia’ dhe vendin e tij do e zërë Agron Llakaj?

Agron Llakaj mendohet se pas 10 vitesh ka vendosur që të rikthehet në spektaklin e humorit “Portokalli”.   Burime brenda “Top Channel”, bëjnë të ditur për...

The Simpsons parashikoi vdekjen e George Floyd? Si qëndron e vërteta e fotove virale

Ndërkohë që emri i George Floyd po qarkullon në çdo media botërore, disa foto me protagonistë personazhet e serialit të famshëm The Simpsons po...