Geri e tradhëtoi? Ina Kollçaku sqaron skandalin e fotove ‘të nxehta’ të Gerit me...

Ina Kollçaku, e ftuara e parë në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, sqaroi për here të parë skandalin e tradhëtisë së Gerit. Pasi konfirmoi publikisht se vazhdon të jetë...

Geri e tradhëtoi? Ina Kollçaku sqaron skandalin e fotove ‘të nxehta’ të Gerit me...

Ina Kollçaku, e ftuara e parë në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, sqaroi për here të parë skandalin e tradhëtisë së Gerit. Pasi konfirmoi publikisht se vazhdon të jetë...

Geri e tradhëtoi? Ina Kollçaku sqaron skandalin e fotove ‘të nxehta’ të Gerit me...

Ina Kollçaku, e ftuara e parë në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, sqaroi për here të parë skandalin e tradhëtisë së Gerit. Pasi konfirmoi publikisht se vazhdon të jetë...

Nga ‘kamariere’ videoklipesh në sekretare e Sandër Lleshit, kush është vajza që i zuri...

“Rilindja”, zakonisht shquhet për futjen e vajzave të reja në politikë, të cilat në shumicën e rasteve janë të njohura, ndoshta në sferën politike jo, por si shoëgirl, po. Kështu...

Shpallen fitueset! Kush janë dy bukuroshet që do përfaqësojnë Shqipërinë dhe Kosovën në Miss...

Mbrëmjen e kaluar është mbajtur spektakli i bukurisë “Miss Universe Albania & Kosovo”. Kanë qenë një numër i madh vajzash pjesëmarrëse që garonin për të përfaqësuar Shqipërinë dhe Kosovën në...

Pas arrestimit Fjolla Morina shtrohet me urgjencë në spitalin e Kukësit

Burime për Faxweb bëjnë me dije se këngëëtarja Fjolla Morina pas arrestimit ditën e sotme dhe shoqërimit në ambientet e paraburgimit ka patur një përkeqësim të gjendjes shëndetësore. Ajo...

Çdo të ndodhë dhe kush do përfaqësojë Shqipërinë në Euro 21?! Merret vendimi i

Festivali “Eurovision” do të mbahet vitin e ardhshëm. Pas shumë dyshimeve rreth asaj se a do të jetë e mundur që vitin e ardhshëm të organizohet festivali “Eurovision”, EBU...

“Sapo dola nga operacioni”, këngëtarja shqiptare publikon foto nga spitali, çfare i ndodhi?

Të gjitha ne vajzat mund të kemi komplekse në lidhje me një tipar tonin dhe duam që ta rregullojmë sa më parë. Fatmirësisht, sot kjo është e mundur nëpërmjet ndërhyrjeve...

Fotoja me tullumbace rozë bëri lëmsh rrjetin, moderatorja nënë për herë të dytë?(Foto)

Moderatorja e njohur Bieta Sulo është mjaft aktive në mediat sociale, dhe mëngjesin e sotëm ka habitur ndjekësit e saj teksa ka publikuar një foto. Bieta ka publikuar një foto...

Anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD i ‘vë flakën’ rrjetit, vajza e biznesmenit të...

Lediana Fratari, anëtarja e Këshillit Kombëtar të PD, njëherazi vajza e biznesmenit të fuqishëm, ndërtuesit Hajredin Fratari është një nga personazhet më të ndjekur në Instagram. Fratari ka ambicie për...

Te fundit

”Nuk fle me burrin pa u martuar”/ Fejohet këngëtarja shqiptare poston foton me unazën...

Këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi është fejuar. Ajo publikoi disa foto me një unazë në gisht, dhe menjëherë nisën dyshimet.     Burime për “Prive” e...

Lamtumirë diell, ndryshon komplet moti: Ja çfarë pritet këtë javë

Përshëndetje nga SH.M.U dhe më poshtë po ju njohim me parashikimin e motit rreth javës që presim përpara! Gradualisht muajit Shtator po i vjen fundi...

Ambulanca që po merrte një pacient përpla set me “X5”-n, plagoset infermierja dhe niset...

Një infermiere, 57 vjeçe me inicialet A.R., ka mbetur e pla gosur rëndë si pasojë e një aks identi automobilistik. Mësohet se ngjarja e...