Kjo vogëlushe simpatike sot këngëtare e madhe

Sigurisht, njerëzit ndryshojnë ndër vite, dikush për të mirë e dikush…   E rëndë sishme është që të gjithë, dikush më pak e dikush më shumë i nështrohemi procesit të ndryshimit,...

Olti Curri nuk harron dhe “thumbon” sërish Alketën

Nisi mbrëmjen e djeshme në Top Channel spektakli i talenteve “Top Talent 3″. Konkurrentja e parë që çeli garën quhej Aurora dhe konkurroi për prezantim. Olti Curri i cili këtë...

Jozefina Topalli gjyshe për herë të parë! Njihuni me dhëndrin e saj ‘misterioz’ shkodran...

Vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, Megi është shtatzënë, në pritje të fëmijës së parë. Lajmi i publikuar ditën e djeshme që Megi është në muajt e fundit të shtatzënisë, por...

Hyri në xhami në Turqi pa reçipeta! Sulmohet nga fansat Amber Heard, komentuesit: Nuk...

Sipas tyre, aktorja e ka vendosur hijab-in vetëm si aksesor, pasi qafa dhe kraharori i saj janë zbuluar. Ndjekësit gjithashtu e kanë konsideruar ofendues faktin që aktorja nuk ka...

RIKE ROÇI SHERR ME TË DASHURIN/ ISH BANORJA E “BIG BROTHER” PUBLIKON MESAZHET PRIVATE

Rike Roçi është një ndër emrat më të ndjekur e të komentuar në rrjete sociale, e cila ka ardhur shpesh në qendër të vëmendjes së mediave rozë për lidhjet...

Aurela Hoxha ‘i nxjerr sheshit’ të gjitha në Milano, shfaqet me fustan flakë të...

Mbrëmjen e djeshme në Milano është zhvilluar evenimenti ‘Boss & Vogue Italia’, ku kanë marrë pjesë personalitete të njohura botërore.Në këtë event të mbajtur në Hotel Viu ka marrë...

Planet për një fëmijë të dytë? Bieta Sulo jep lajmin e ëmbël: Do të...

Gjatë bisedës në studion e emisionit “Ftesë në pesë”, Erjona Rusi e nxiti Bietën të bënte sa më shpejt edhe një fëmijë tjetër, pasi ajo vetë ishte penduar që...

Morena Taraku “Jam shumë seksi për atë…” Mbrapsh dhe me mini-bikini të bardha

Morena Tarkau është një ndër blogeret më e komentuar në mediat rozë. Kjo për faktin se llogarinë e saj në Instagram reklamon herë pas herë jetën luksoze që bën gjithashtu...

Artisti shqiptar njofton fundin e karrierës me një shkrim të mbushur me zemërim

Vik Kraja, i njohur me emrin e skenës Dj Vicky, i ka dhënë fund karrierës së tij papritur. Në një shkrim të shkurtër në Instagram, ai ka njoftuar se...

‘Jetoj me Norën’, Robert Berisha i konfuzoi sërish të gjithë

Ndarja e Norës dhe Robertit i çuditi, por edhe i mërziti fansat e çiftit. Ata deklaruan se nuk janë më bashkë, por që gëzojnë dashuri dhe respekt për njëri-tjetrin. Mirëpo,...

Te fundit

Në emision babai i kërkon djalit të dale nga shtëpia!

Në seancën e ndërmjetësimit “ Shihemi në Gjyq”, në Tv Klan, Ilirjan Petriti është përballur më babain e tij Bujar Petriti, i cili kërkon...

Martohet Gylsereni, zbulohet i dashuri i aktores turke

Nurgul Yesilccay, aktorja turke shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar me rolin e “Gylserenit”, në serialin “Fate të kryqëzuara”, do të martohet në jetën...

Njihuni me ‘luanin shqiptarë’/ Adnani nga Shkupi, djaloshi që heshti grupin maqedonas që ofenduan...

ADNANI nga Shkupi, shqiptari që bëri të heshtin “KOMITI” Diten e djeshme ne lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedon Komitet i ofendua.   Në...