“Bëjmë filma dhe fëmijë”, Arbana Osmani ndan foton me Eduartin, sytë na mbetën te...

Moderatorja Arbana Osmani ka shoqëruar së fundmi partnerin e saj, Eduart Grishajn në projektet e tij kinematografike.   Arbana ka ndarë një foto me Eduartin gjatë xhirimeve të një projekti në...

Arbana shoqëron Eduartin edhe në ditët e fundit të shtatzënisë/ Ja si e mbështet:...

Ndonëse është në javët e fundit të pritjes së ëmbël, kjo nuk e ka penguar moderatoren Arbana Osmani të udhëtojë në vende të ndryshme apo të shoqërojë partnerin e...

Një tjetër aktore ikën nga ”Portokalli”, ajo flet hapur fare: Pata probleme me regjisorin...

Sezoni i ri i spektaklit të humorit Portokalli pritet të nis me disa mungesa të mëdha.     Emra të njohur nga trupa e aktorëve kanë dhënë dorëheqjen nga spektakli për të...

“Sot humbëm sheqerin e familjes tone”/ Ditë zi e për kengetaren Albërie Hadergjonaj

Albërije Hadërgjonaj ka humbur një person shumë të dashur dhe i ndjeri ka qenë shoku i saj më i mirë, teksa e konsideron si ‘vëlla’. Lajmin e ka bërë të...

Mos e besoni po të doni! Capital T dhe Adrola Dushi në një lidhje...

Jemi mësuar me të papriturat e showbiz-it, sidomos kur bëhet fjalë për lidhjet e romancat. Kaq e papritur ishte edhe një foto e Capital T dhe Adrola Dushit që u...

Arrestohet në pikën kufitare të Morinës këngëtarja shqiptare. Çfarë iu gjet në makinë?

Këngëtarja Fjolla Morina është arrestuar ditën e sotme, pasi është kapur në pikën kufitare të Morinës me ar më zjarri në makinë. Këngëtarja nuk ndodhej e vetme në automjet, por...

Mos u zgjua vonë dhe harroi veshur pizhamat? Rudina Magjistari tërheq vëmendjen me veshjen...

Rudina Magjistari eshte nje nder moderatoret me te njohura dhe me te dashura per publikun shqiptar. Ajo eshte cdo dite ne programin e saj te pasdites qe mban te...

Geri e tradhëtoi? Ina Kollçaku sqaron skandalin e fotove ‘të nxehta’ të Gerit me...

Ina Kollçaku, e ftuara e parë në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, sqaroi për here të parë skandalin e tradhëtisë së Gerit. Pasi konfirmoi publikisht se vazhdon të jetë...

Geri e tradhëtoi? Ina Kollçaku sqaron skandalin e fotove ‘të nxehta’ të Gerit me...

Ina Kollçaku, e ftuara e parë në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, sqaroi për here të parë skandalin e tradhëtisë së Gerit. Pasi konfirmoi publikisht se vazhdon të jetë...

Geri e tradhëtoi? Ina Kollçaku sqaron skandalin e fotove ‘të nxehta’ të Gerit me...

Ina Kollçaku, e ftuara e parë në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, sqaroi për here të parë skandalin e tradhëtisë së Gerit. Pasi konfirmoi publikisht se vazhdon të jetë...

Te fundit

Në emision babai i kërkon djalit të dale nga shtëpia!

Në seancën e ndërmjetësimit “ Shihemi në Gjyq”, në Tv Klan, Ilirjan Petriti është përballur më babain e tij Bujar Petriti, i cili kërkon...

Martohet Gylsereni, zbulohet i dashuri i aktores turke

Nurgul Yesilccay, aktorja turke shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar me rolin e “Gylserenit”, në serialin “Fate të kryqëzuara”, do të martohet në jetën...

Njihuni me ‘luanin shqiptarë’/ Adnani nga Shkupi, djaloshi që heshti grupin maqedonas që ofenduan...

ADNANI nga Shkupi, shqiptari që bëri të heshtin “KOMITI” Diten e djeshme ne lagjen Gjorqe Petrov te Shkupit tifo grupi maqedon Komitet i ofendua.   Në...