Këngëtarja shqiptare preket nga Covid-19: Ju që e fshihni virusin, t’ju vijë turp!

Këngëtarja Adelina Thaçi ka bërë të ditur nëpërmjet rrjeteve sociale se është infektuar me Covid-19. Ajo është shprehur se nuk ka mundur të mbrohet pavarësisht kujdesit të madh që ka...

“Nëse nuk do të ishte këngëtare…”, Çiljeta tregon ëndrrën e saj

E ftuar tek “Rudina”, Çiljeta Xhilaga ka treguar ëndrrën e saj për t’u bërë kirurge plastike. Çiljeta tregoi për publikun se nëse nuk do të ishte bërë këngëtare, do...

Pas një lufte të gjatë, Rudina Dembacaj humb babain e saj: Më thave shpirtin

Moderatorja e njohur Rudina Dembacaj ditën e sotme ka humbur të atin. Lajmin e hidhur e ka bërë me dije vetë moderatorja me anë të një postimi në rrjetet sociale. Për...

Shtatzënë për herë të dytë? Flet Çiljeta dhe shuan dyshimet për një fëmijë me...

Çiljeta Xhilaga e ka marrë me sportivitet lajmin në portale mbi shtatzëninë e saj. Këngëtarja u pyet nga Rudina Magjistari nëse kanë ndonjë plan për të bërë fëmijë me portierin...

Jonida s’po kalon dot kohë vetëm me Besnikun, përveç vajzës ka një tjetër të...

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë vitin që lamë pas dhe më 18 qershor të 2020 u bënë prindër të një vajze që e...

“Na fusni në sherre kot”, Romeon e ngatërruan sërish me Donaldin, por kësaj here...

Aktori Donald Veshaj dhe moderatorja Bora Zemani konfirmuan më në fund lidhjen e tyre të dashurisë, pas muajve të tërë si kryefjala e mediave. Në Instagram, ata ndanë foto...

Fustani tejet i hapur gati sa nuk i zbulon gjithçka Zaimina Vasjarit

Zaimina Vasjari ka ngac muar imagjinatën e ndjekësve.   Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, e ka nga cmuar rëndë imagjinatën e ndjekësve të saj. Edhe pse nënë ajo ka arritur...

FOTO/ Ekspozohet buzë detit Arilena Ara dhe ‘çmend’ fansat

Këngëtarja e njohur Arilena Ara duket që po shijon disa ditë pushimi në rrezet e diellit dhe detin. Arilena vijon të surprizojë ndjekësit me pozat ‘e nxehta’. Ajo ka...

Dikur bënin namin, sot këta 8 VIP-a shqiptarë bëjnë punë të zakonshme

Ledina Çelo Këngëtarja e famshme prej vitesh është zhvendosur në Gjermani me bashkëshortin, ku ka sjellë në jetë dy fëmijët. Disa kohë më parë Çelo bëri të ditur se iu rikthye...

“A e do Borën?”, Donaldi i befason të gjithë me përgjigjen më romantike

Edhe pse fliten prej kohësh për romancën mes tyre, Donaldi dhe Bora vendosën vetëm ditët e fundit ta pranojnë zyrtarisht lidhjen mes tyre. Në llogaritë e tyre në ‘Instagram’ ata...

Te fundit

Shfaqet specia e rrallë në Theth, specialistët e Zonave të Mbrojtura mbeten të befasuar

Administrata e Zonave të Mbrojtura në Parkun Kombëtar në Theth, ka fotografuar një dhi të egër. Kohët e fundit kafsha është shfaqur në disa raste....

Ledion Liço i qenka kthyer look-ut të dikurshëm me flokët e gjatë

Prej më shumë se dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediave jetën e...

Çfarë pe në fillim? Një test i thjeshtë mund të zbulojë shumë për karakterin...

Nëpërmjet këtij testi psikologjik, ti mund të zbulosh anë të karakterit tënd të cilat nuk i dije. Mjafton të na tregosh çfarë pe më...