‘S’më kishte ndodhur asnjëherë kjo…’/ Xhiroi intervistën me kryeministrin, gazetarit i ndodh e papritura,...

Kryeministri Edi Rama tashmë ka hapur edhe kanalin e tij në Youtube. Për ta bërë “sefte”, Rama ka shpërndarë prapaskenat e intervistës me gazetarin Adriatik Kelmendin, me të cilin...

Gallata nga Kuvendi/ Deputetët ia shtrojnë në oborr me kafe dhe muhabet, sa hyjnë...

Edhe pse janë shtuar ndjeshëm rastet e reja me Covid 19 në vendin tonë, duket se deputetët i kanë shpërfillur të gjitha thirrjet e bëra nga ana e Ministrisë...

VIDEO: “Moj Raki, moj shkrumb e hi”, Ilir Meta ia “shtron” në Skrapar. Çfarë...

Në kuadër të “turit” veror nëpër viset turistike të vendit, Presidenti i Republikës Ilir Meta është ndalur në kryeqendrën e vendlindjes së tij, Skraparit. Në Çorovodë kreu i shtetit ka...

Të qeshura në studio/ Ç’ndodh nëse nuk fitoni zgjedhjet? Nard Ndoka jep përgjigjen epike...

Kryetari i Partisë Demokrisitiane, Nard Ndoka, njihet për batutat e tij dhe këtë gjë e vërtetoi edhe sot në studion e Report TV. Aleati i Lulzim Bashës u pyet edhe...

Basha bën paralajmërimin ‘e papritur’: Nesër do të marrë një vendim të rëndësishëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka dhënë pasditen e sotme një lajmërim të rëndësishëm. Në një status në Facebook, kreu i selisë blu ka paralajmëruar se Kryesia e partisë...

Berisha publikon dokumentin/ Ja si Ben Blushi dhe Gaz Demi u bënë pronar të...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale një dokument, sipas të cilit, Ben Blushi dhe Gaz Demi, kanë regjistruar një sipërfaqe prej 6 mijë metra katror, buzë detit...

“Largohu, jo se gabon, por, se nuk pranon gabimet”, ish-ministri socialist i kthehet keq...

Elmaz Sherifi, ish-ministër i qeverisë Nano dhe njëkohësisht ish-kryetari i Komisionit Parlamentar të Ligjeve, me anën e një editoriali sulmon qeverinë socialiste dhe specifikisht kryeministrin Rama.   Në shkrimin e tij...

Deputeti parashikon fituesin e zgjedhjeve: Vetëm kështu Rama është i mundur, ja sa mandate...

Deputeti Lefter Maliqi ka komentuar kërkesën e kryeministrit Edi Rama për të hequr koalicionet parazgjedhore.   Maliqi e përshkruan Edi Ramën si “mosmirënjohës, njeri që go det me thi kë pas...

Përse nuk reagoi për shembjen e Teatrit Kombëtar? Pandeli Majko “befason” me përgjigjen e...

Nesë keni menduar se asgjë smund të ju habisë në politikën shqiptare, sot do ndryshoni mendim.   Pandeli Majko, i njohur si kritik i ashpër i Ramës dhe idesë së tij...

Berisha shokon, e thotë me bindje të plotë: Ja sa vite burg e presin...

Ish kryeministri e përsëriti disa herë gjatë intervistës së tij për “Çim Peka LIVE” se, kryeministri Edi Rama duhet larguar me çdo kusht. Sipas tij, duhet përdorur të gjitha format...

Te fundit

‘Upsss’ harroi reçipetat/ Teksa mezi pret të bëhet nënë, aktorja shqiptare poston foton e...

Olta Gixhari prej 32 javësh është në një pritje të ëmbël dhe mezi po pret të bëhet nënë. Këtë e ka shprehur vetë aktorja...

Të pasmet në plan të parë, Nevina Shtylla ‘ngre temperaturat’ me këtë video nga...

Një nga moderatoret më të njohura, dhe të dashura për publikun, nuk ka se si të mos jetë edhe e komentuar.   Nevina Shtylla, ish-miss Shqipëria...

Horoskopi ditor, e shtunë datë 4 korrik 2020

Dashi   Në dashuri do të përballeni me probleme, ndoshta për shkak të çështjeve të vjetra, të cilat nuk kanë gjetur zgjidhje. Edhe në punë, do...