Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

S’ka qetësi për Shqipërinë, infektohen me koronavirus dhe dy mjekë/ Ja nga cili qytet

Tre raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar me në qytetin e Fierit. Mësohet se 2 nga tre rastet janë mjekë. Tre raste të reja...

Ndërron jetë gruaja e aktorit të njohur, vuante nga një sëmundje e keqe

Kelly Preston aktore dhe gruaja e John Travoltës ka humbur betejen e saj me ka ncerin. Ishte bashkëshorti i saj që dha lajmin e hidhur...

Mimoza Shkodrën apo vajzën e Sabianit! Ç’ndodhi me jetën e Seldi Qalliut gjatë dy...

Këngëtari i njohur Seldi Qalliu ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor, duke u bërë më në fund i gjallë...