Alarmohen truprojat që rrethojnë vilën luksoze të Sali Berishës (VIDEO)

Grupi i xhirimit të Top Story, ka bërë një vëzhgim pranë vilave të politikanëve, ku të filmosh është problem më vete. Siç shihet në pamje, vilat janë të rrethuara...

“Dozë e lartë kokaine në analizat e gjakut”, deputetja sulmon Ramën

Kryeministri Edi Rama ka postuar vetëm pak më parë një video ku bënte check-up-in falas në poliklinikën nr.9 në Tiranë. Deputetja e djathtë, Albana Vokshi, ka komentuar këtë postim dhe...

“Pasurinë ma la babai”, ish- e përndjekura tallet me Kryemadhin: Qesha sepse mu kujtua...

Ish e përndjekura politike dhe aktivistja e njohur Ajtanga Lubonja, ka komentuar zhvillimet e fundit në vend. Ajo ka ironizuar kryetaren e LSI-së Monika Kryemadhi e cila tha se...

Deputeti i Shkodrës Tom Doshi rikthehet në rrjetet sociale dhe bën njoftimin e rëndësishëm…

Pas një kohe të gjatë mungesë në rrjetet sociale, deputeti i Shkodrës Tom Dodhi është rikthyer me një postim. Në faqen e tij zyrtare në Facebook, Doshi ka bërë një...

Merkel ngre alarmin për Shqipërinë: Ja çfarë ndodh nëse s’hapim negociatat

Kancelarja gjermane Angela Merkel, ndodhet në Romë në një vizitë zyrtare atje. Në konferencën për shtyp me homologun Macron Merkel ka nënvizuar edhe një herë rrezikun e ndikimit të...

“Palët kanë rënë dakord për zgjedhje të parakohshme”

Ish-ministri i Ekonomisë dhe i Financave Arben Malaj, i cili u përmend nga lideri republikan Fatmir Mediu si një nga kandidatët që do të bënte pjesë në qeverinë tranzitore,...

Del prova e fortë për Reformën në Drejtësi, ja si u manipulua hapur fare

Mesa duket Reforma në Drejtësi do të sjellë ende zvarritje dhe ngërçe sa i takon situatës politike në vend.   Duhet thënë se për Gjykatën Kushtetuese ka përplasje mes institucioneve Presidencë-Kuvend,...

“I hipi kalit të Skëndërbeut për 100 lek dhe qepi pantallonat tek unë …”/...

I ftuar disa dite me pare ne emisionin “Të Paekspozuarit, Gjuzi beri publike disa kujtime te rinise qe lidheshin me kryeministrin e sotem, Edi Rama: Edi Rama ka hipur...

Artan Hoxha trondit me deklaratën: Zëdhënësi i Metës të …

Gazetari investigativ, Artan Hoxha ka bërë thirrje që, zëdhënësi i Presidencës, Tedi Blushi të merret në mënyrë urgjente në Prokurori në lidhje me videon e paralajmëruar ku Presidenca ka një...

Ditmir Bushati merr postin e lartë por kësaj here jashtë Shqipërisë

Ish ministri Ditmir Bushati është duke kryesuar misionin vëshgues të OSBE në zgjedhjet parlamentare të Bjellorusisë. Pak ditë pasi mori këtë detyrë nga Asambleja Parlamentare e OSBE, ish-ministri i Jashtëm...

Te fundit

Koronavirusi, Manastirliu: Mos mendoni se ia hodhëm

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, me anë të një daljeje direkte në llogarinë e saj në Facebook u ka bërë thirrje qytetarëve që të...

Itali/ Lulëzon kurora e gjëmbaçit në këmbët e Krishtit, prifti: Sinjal shprese ndaj koronavirusit

Disa gjethe e lule të freskëta kanë çelur në degën e gjëmbaçit në këmbët e Krishtit të kryqëzuar në kishën Santi Silverio e Domitilla,...

Horoskopi ditor, e diel 5 prill 2020

Dashi E diela do të jetë nën ritmin e duhur, ku duhet të tregoni kujdes në dashuri, veçanërisht nëse keni një histori paralele. Në punë...
error: NDALOHET KOPJIMI DHE PËRDORIMI I PA-AUTORIZUAR