Disqe 17 EVO Me Goma Pirelli & Disqe 18 AMG Origjinale Me 4 Goma...

4 Disqe AMG 18 2 Te Gjere 2 Te Ngushte Me 4 Goma Te reja 0696954122

PJESE KEMBIMI Look AMG per C-Class w204

PJESE KEMBIMI Look AMG per C-Class w204 Parakolp Mrapakolp Anesore Maskarino Marmita 0696954122

Mercedes-Benz C-200 CDI w203

Mercedes-Benz C-200 CDI w203 Ne gjendje te shkelqyer gjenerike e motorrike! Letrat deri ne 04/2018, manual ne 6 marsha, shum ekonomik! 310,000km origjinale, Çmimi i...

Mercedes E

Model e2000 cdi viti 2003 kambjo manual.nafte taksat e preme deri ne janar.km 229773.ne gjendje shum te mir.qmimi 5200€.0693395944

Apartament 2+1 në shitje në Perash

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Perash, në rrugën që të çon te...

samsung galaxy j5

  Shitet samsung galaxy j5 ne gjendje perfekte 0682007055

Touran 1.9 Nafte i sapo ardhur nga Gjermania

shitet Touran 1.9 Nafte i sapo ardhur nga Gjermania me dogan te paguar Makina i ka te gjitha sherbimet e bera dhe eshte e gatshme per...

Smart 600 benzin viti 2001 tiptronic

Smart 600 benzin viti 2001 Me dogan te paguar 0697512084

Ford Fokus SW 1.8 tddi viti 2001

Shes Ford Fokus 1.8 tddi nafte me dogane te paguar i sa po ardhur nga gjermania viti 2001 cmimi 2100 euro . Mjeti eshte ne gjendje...

Te fundit

Si gënjen Rama për të mbyllur plazhet: ‘As Italia e Greqia s’i kanë hapur!’

Edi Rama gënjen sërish. Ndërsa lajmëroi se edhe këtë javë rregullat e orareve dhe fundjavat pa makina do vazhdojnë, kryeministri theksoi se plazhet do...

Pas një viti : Shfaqet për herë të parë në rrugët e Tiranës Luiza...

Aktorja e njohur Luiza Xhuvani, që prej shuarjes nga jeta të bashkëshortit Gjergj Xhuvani, duket se është shkëputur përkohësisht nga jeta artistike, apo shfaqjet...

Po dërgonte një pacient në spital/ Ambulanca del nga rruga, një i vdekur

Një tjetër aksident i rëndë është shënuar në aksin Fier-Lushnje këtë të hënë (datë 25 Maj).   Një autoambulancë ka dalë nga rruga dhe si pasojë...