Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Meri Shehu nxjerr horoskopin mujor: Ja çfarë pritet për të gjitha shenjat

Parashikimi mujor i yjeve. Astrologe Meri ka publikuar parashikimin e muajit Prill duke shpjeguar se çfarë do të ndodhë në data të caktuara dhe...

“Më duket sikur kam lindur për së dyti”/ Flet 66-vjeçari që fitoi betejën me...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndarë në faqen e saj në Facebook videon e një prej pacientëve që ka lënë...

POLICIA PENGON PUNONJËSIT QË U LEJOHET TË PUNOJNË

Kjo është deklarata e ministrit për shtetin Arben Ahmetaj bazuar në urdhërin numër 193 të ministrisë së shëndetësisë i cili lejon që punonjësit e...