Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

E cuditshme ajo qe po ndodh ne infektiv: Mjeku Pipero tregon si po mjekohen...

Pellumb Pipero mjeku i njohur thote se skemat qe aplikohen ne spitalin infektiv per pacientet e semure, jane te gjitha skema mbeshtetese pasi qe...

Gazetari tregon gjestin e rrallë që bëri Silva Bino për të dhe gruan e...

Gazetari Ilir Kadia përmes një njoftimi në rrjetet sociale, ka njoftuar se i është nënshtruar testit për Covid 19, dhe së bashku me bashkëshorten...

Gjermania jep lajmin e keq, bën apel të fortë për mos të ardhur në...

Ambasada gjermane në Shqipëri paralajmëron qytetarët e saj lidhur me udhëtimet drejt vendit tonë duke paraqitur kornizën e situatës me pandeminë. Ambasada informon se Shqipëria...