Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Rudina Magjistari niset në pushime në Turqi dhe i ndodh ajo që se priste

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Magjistari ka nisur pushimet. Rudina ka zgjedhur që këtë verë të pushojë jashtë vendit, konkretisht në Turqi. Përmes...

Histori që ndodhin vetëm këtu, shqiptarin e nxjerrin gabimisht me Covid-19

Një telefonatë që mori javën e kaluar e ngujoi në shtëpi Ajet Bytyqin. Atij i është thënë nga policia se është i infektuar me...

FOTO – Shkodrani i emëruar në krye të KLSH-së nis zyrtarisht detyrën, Presidenti Meta...

Presidenti i Republikës Sh.T.Z Ilir Meta, priti sot në një takim Kryetarin e sapozgjedhur të Kontrollit të Lartë të Shtetit, zotin Arben Shehu me...