Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

“Hap pas hapi”, Silva Bino flet për masa të reja pas shpèrthimit të COVID

Situata sa vjen e përkeqësohet. Veç Tiranës, Durrësit e Shkodrës, që konsiderohen si vatra të nxehta, rastet me Covid-19 po shtohen edhe në bashki ku...

Nard Ndoka “dekonspiron” Bashën dhe zbulon …

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, ka konfirmuar disa prej emrave të kandidatëve të Partisë Demokratike në disa qarqe të vendit. Ndoka deklaron se në...

Kujdes kur bëni shoqëri! Vetëm këto shenja të horoskopit janë miq për kokë

Sipas astrologjisë, këto shenja të horoskopit mund të kenë shoqëri të gjata dhe të jenë besnikë në raportin me njëri-tjetrin, keshtu qe kujdes kur...