Flet vajza e mbijetuar nga tragjedia në Kombinat: Ju s’e keni idenë se çfarë...

Një ngjarje e rëndë u regjistrua në Kombinat të Tiranës. Nënë e bijë, Zhaneta Josifi dhe Anisa Josifi, u gjetën të pajeta në banesën e tyre, ndërsa vajza tjetër 34...

Dy familje në Juban të Shkodrës në mes të katër rrugëve, zjarri u shkrumbon...

Flakët kanë përfshirë një banesë në fshatin Juban të Njësisë Administrative Guri i Zi në Bashkinë e Shkodrës duke e shkrumbuar tërësisht. Në shtëpinë që tashmë është kthyer në gërmadhë...

Fuoristrada përplas motorin në aksin Lezhë-Shkodër, i plagosuri shqërohet me urgjencë drejt Taumës

Një aksident është regjistruar në superstradën Lezhë-Shkodër pranë fshatit Balldre. Mesohet se një automjet fuoristradë ka përplasur një motor dhe për pasojë drejtuesi i këtij të fundit është plagosur...

Vajza kishte 15 muaj e vdekur në shtëpi, trupi ishte mumifikuar, nënë e bijë...

Në pallatin parafabrikat mbrapa ish-Mapos rruga “Hamdi Cenoimeri”, dy trupat e vd ekur të dy grave kanë bashkëjetuar për ditë me radhë me banorët e lagjes. Zhaneta Josifi, 56 vjeçe...

Përplasen 3 automjete dhe një motor, drejtuesi i tij në gjendje kritike

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Lezhë-Balldre. Tre automjete dhe një motor janë përplasur me njëri-tjetrin. Si pasojë e kesaj perllasje, drejtuesi i motorit ndodhet...

“Vajza e pajetë u gjet e mbuluar me jorgan”, Rebani Jaupi jep detaje rrëq...

Drejtori i Policisë së Tiranës, Rebani Jaupi, ka zbuluar detaje rrëqe thëse nga vd ekja e 56-vjeçares Zhaneta Josifi, vajzës së saj 30-vjeçares Anisa Josifi si dhe për vajzën...

Ngjarja tro nditëse në Tiranë, flet fqinja e familjes Josifi: Kisha 3 muaj që...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e kaluar në Tiranë, ku një nënë dhe vajza e saj u gjetën të pajeta në banesë, ndërsa vajza tjetër në gjendje...

“Vajza po fle”/ Dëshmia tro nditëse e vëllezërve të gruas që u vetëfl ijua...

Është zbardhur dëshmia tr onditëse e vëllezërve të 56-vjeçare Zhaneta Josifi e cila u gjet e pajetë bashkë me vajzën e saj e cila dyshohet të ketë ndërruar jetë...

Tron ditëse! Ishin praktikante të Jehovait: Vajza kishte dy javë që kishte vd ekur,...

Detaje sh okuese mësohen nga ngjarja e rëndë që ndodhi në Kombinat, ku nënë e bijë u gjetën të pajeta në shtëpinë e tyre.   Paraprakisht bëhet me dije se Anisa...

Ishin Dëshmitare të Jehovait/ Nëna me dy vajzat në Tiranë u vetëfl ijuan me...

Detaje tro nditëse kanë dalë nga ngjarja që ka ndodhur në zonën e Kombinatit, në Tiranë.   Nëna me dy vajzat u gjetën në banesën e tyre, pasi djali i familjes...

Te fundit

A do të mbyllemi sërish? Ministrja Manastirliu: Do të ketë…

Me shtimin e rasteve pozitive me COVID-19 në vend, pyetja që po mundon qytetarët është nëse do të mbyllen sërish në karantinë apo jo....

Fundjava sjell reshjet e shiut e ulje temperaturash

Për ato që kanë planifikuar pushimet në fundjavë, moti nuk do të jetë i favorshëm. Reshjet e shiut rikthehen sërish. Bashkë me to edhe ulja...

Na vjen keq për ju; katër shenjat e horoskopit më pa fat këtë verë

Virgjëresha Do punosh shumë. Relaksi dhe pushimet duhet të presin. Do kesh probleme për të zgjidhur. Mos u shqetëso! Nuk do zgjatë shumë, vjeshta vjen...