Plagoset me fishekzjarre 10-vjeçari në Vaun e Dejës

VAU I DEJES– Një fëmije 10 vjeç është plagosur me fishekzjarrë ne fshatin Telum të njësisë Temal në bashkinë Vau Dejës mbrëmjen e sotme. I plagosur ka mbetur 10-vjeçari J.Zhuri...

Banorët në panik, një shpërthim i fortë prish qetësinë e mëngjesit- dy persona të...

Një eksplozion i forte ka ndodhur kete mengjes ne rrugën “3 Dëshmorët” në Yzberisht të Tiranës. Sipas te dhenave te para ka shperthyer nje bombol gazi ne nje byrektore,...

Pas protestës në Rrugën e Kombit priten të nisin edhe arrestimet nga policia

Pas protestave në Rrugën e Kombit, që prodhuan përleshje mes tubuesve dhe policisë, por edhe shkatërrim dhe djegie të sportelit të vjeljes së taksës nga koncesionari, ka ardhur edhe...

Shkrumbohet nga flakët furgoni në Shkodër/ Flet pronari i mjetit, Naçaj: Ngjarja është e...

Shkodër-Mesditën e sotme në Shkodër është shkrumbuar nga flakët një furgon në pronësi të Pjerin Naçajt. Mësohet se në momentin që është përfshirë nga flakët, automjeti ka qenë i...

E martë pelegrinazhi, policia dhunon shitësen e qirinjve në Kishën e Shna Ndout në...

Nga Ahmet Zani Dhunohet një grua në Kishën e Shna Ndout në Laç. Pashke Gjoka 58 vjeçe me banim në afërsi të Kishës së Shna Ndout në Laç, e cila tregtonte...

AKSIDENTI NE KOPLIK, POLICIA JEP DETAJE

Shkodër/ Informacion Paraprak Më datë 05.12.2019, ora 17:50, në aksin rrugor Shkodër-Koplik në vendin e quajtur fshati Shtoj Vjetër, janë përplasur, mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin S. P. 63 vjeç,...

Shkojnë të vjedhin naftën në gazsjellës, roja plagos me armë një nga autorët

Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë dy persona teksa tentonin të vidhnin naftë në makineritë e gazsjellësit, ndërkohë që roja ka plagosur me armë gjahu një nga autorët. Sh.M....

Flakët i shkrumbojnë shtëpinë, 6 pjestarë të familjes Gjini në Vau Dejës në qiell...

Një banesë është shkrumbuar nga flakët ditën e sotme në Vaun e Dejës. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Mnelë e Vogël në këtë bashki, ku banesa e familjes Gjini është...

Tritol shtëpisë së Xhisielës

Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë orëve të natës së mbrëmshme në Fushë-Krujë. Sipas burimeve nga Policia, një sasi eksplozivi është hedhur në oborrin e përbashkët të banesave të...

PO NDIZNIN ZJARRIN ME BENZINË, MERR FLAKË LOKALI, 3 TË PLAGOSUR

Tre persona mbetën të plagosur në një lokal në Gramsh. Gjithçka ka ndodhur ndërsa po ndiznin sovën me dru. Ata kanë hedhur lëndë djegëse benzinë, por flakët u kanë dalë...

Te fundit

Meri Shehu nxjerr horoskopin mujor: Ja çfarë pritet për të gjitha shenjat

Parashikimi mujor i yjeve. Astrologe Meri ka publikuar parashikimin e muajit Prill duke shpjeguar se çfarë do të ndodhë në data të caktuara dhe...

“Më duket sikur kam lindur për së dyti”/ Flet 66-vjeçari që fitoi betejën me...

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, ka ndarë në faqen e saj në Facebook videon e një prej pacientëve që ka lënë...

POLICIA PENGON PUNONJËSIT QË U LEJOHET TË PUNOJNË

Kjo është deklarata e ministrit për shtetin Arben Ahmetaj bazuar në urdhërin numër 193 të ministrisë së shëndetësisë i cili lejon që punonjësit e...