Policia bllokon 4 automjete luksoze

itën e sotme, Policia e Vlorës ka bllokuar katër makina luksoze që janë në pronësi të të fortëve të Vlorës. Po vijojnë kontrollet e makinave luksoze pa dokumente, të vjedhura...

Zjarr në një banesë në Shkodër, zjarrfikëset ‘në luftë’ për shuarjen e flakëve

Banesat e dhjetë familjeve janë përfshirë nga flakët, pasditen e sotme në Shkodër, në lagjen Kiras, pranë ish-konviktit të Shkollës Veterinere. Fatmirësisht nuk raportohet për persona të lënduar. Në vendngjarje...

Shpërthen bombola e gazit në banesë, 62-vjeçari pëson djegie të rënda, niset me urgjencë...

Një 62-vjeçar mbeti i plagosur mbrëmjen e sotme nga shpërthimi i një bombole gazi në banesë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:30, në fshatin Stajke,...

‘Zonjë, shpresoj të të kenë ardhur mendtë’, Ilda Bejleri befason me deklaratën

Ilda Bejleri ka reaguar sërish për aksidentin e djeshëm ku përplasi me makinë një kalimtare pranë Drejtorisë së Policisë së Tiranës. Moderatorja sportive siç duket është irrituar nga ato...

I vë flakën “Benzit” të 41-vjeçarit, arrestohet i riu (Video)

Sot, rreth orës 13:05, në Shengjin, Lezhë është djegur mjeti tip”Benz” në pronësi të shtetasit E.D.,41 vjeç, banues në Lezhë. Sherbimet e Policisë kanë identifikuar dhe shoqeruar në Komisariat për...

TE SHTENAT DJE NE SHKODER, POLUMBARET E RENEA-S GJEJNE NE LUMIN BUNA PISTOLETEN

Shkodër Zbardhet ngjarja e ndodhur dje, më datë 12.02.2020. Identifikohen dhe shpallen në kërkim autorët e dyshuar. Gjendet nga polumbarët, në lumin Buna, arma me të cilën autorët qëlluan në ajër. Nga strukturat...

“Më hodhi dy metra më tutje, ishte Ilda Bejleri”, flet gruaja e aksidentuar: Pse...

Ditën e sotme në mediat online u raportua se gazetarja e njohur Ilda Bejleri ka aksidentuar një 64-vjeçare pranë Drejtorisë së Policisë Tiranë. Mediat bënin të ditur se 64-vjeçarja është...

“Përplasi kalimtaren me makinë dhe u largua me shpejtësi nga vendi i ngjarjes”/ Reagon...

Moderatorja Ilda Bejleri ka reaguar pas lajmit të publikuar në median online ku thuhet se ajo ka shkaktuar një aksident mesditën e sotme pranë Drejtorisë së Policisë në Tiranë. Sipas...

Krisma ne mes te Shkodres…

Mesditen e sotme jane degjuat krima gje e cila ka alarmuar qytetaret. Nga sa behet me dije ne lagjen "Parruce" dy te rinj jane konfliktuar me njeri tjetrin ku edhe...

Me snajper hipur mbi mushkë, Artan Hoxha nxjerr fotot: Ore se mos kujtoni se...

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar sërish në rrjetet sociale foto të mushkave por këtë herë jo të ngarkuara me thasë, ndërsa ironizon Operacionin Forca e Ligjit. Ai thotë se OFL...

Te fundit

“Përdoreni” trurin: Në ciIën drejtim lëviz kaIi? Është duke shkuar apo ardhur?

Një provë tjetër e trurit që do t’ju bëjë të mendoni mirë falë këtij iluzioni interesant optik.   Asnjë detaj në lidhje me kalin ose kalëruesinn...

Këto janë shenjat e horoskopit që preken në dashuri

Kur ndodh prapavija e Mërkurit në vitin 2020? Në vitin 2020, Mërkuri shkon në prapavijë tre herë: 17 Shkurt – 10 Mars (tek Peshqit...

E pabesueshme: Ndizet furgoni Mercedes-Benz i braktisur për 12 vite

Se automjetet gjermane janë numër 1 në botën e automobilizmit, e dëshmojnë edhe këto pamje.   Ky furgon Mercedes-Benz 407D që do shihni në video, ka...