“Do kaloni një provë të vështirë dashurie”, shenjat e horoskopit me javën më të...

Do të jetë një muaj shumë i mirë për shumë shenja, por për disa të tjera këtë javë do të jetë pak e komplikuar në fushën e dashurisë. Megjithatë, yjet...

Dy shenjat e horoskopit më me fat për sot

Demi Do jeni shumë intuitivë gjatë kësaj dite dhe do e kaloni më lehtë çdo pengesë që do ju dalë. Nëse keni një lidhje do i kaloni një e nga një...

Horoskopi, ja dy shenjat më me fat për sot

Këto janë dy shenjat më me fat për sot, 7 dhjetor 2019.   Dashi Mund të merrni disa bonuse dhe avantazhe të papritura, të cilat gjithsesi do ju lejojnë që të përmirësoni...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 27 NËNTOR 2019

Dashi Sot do të ndiheni në tension për disa punë që i keni lënë pa përfunduar. Kuptoni se gjërat po lëvizin me shumë shpejtësi këto ditë ndaj ndiheni i papërgatitur...

Tri shenjat e zodiakut që do të martohen këtë pranverë

Martesa është diçka e pastër dhe shpirtërore.   Gjithçka është e shkruar në yjet tuaj. Ndërsa martoheni është e rëndësishme të llogarisni tabelën tuaj të natalit me grafikun e lindjes së...

Të triumfosh në dashuri dhe biznes, cilat janë tre shenjat më me fat

Të triumfosh edhe në dashuri edhe në biznes është fat i madh dhe disa prej shenjave jtë horoskopit anë të bekuara në këtë aspekt. Por cilat janë tre shenjat...

“Ju pret një etapë e bukur”, Meri nxjerr horoskopin dhe befason me parashikimin

Astrologia e njohur Meri Shehu ka publikuar horoskopin e radhës, ndërsa ka befasuar me parashikimin e saj. Astrologia paralajmëron disa shenja horoskopi që të bëjnë kujdes, ndërsa njofton se disa...

Kontrata të reja, para dhe dashuri/ Shenja më me fat, horoskopi për muajin nëntor

Dashi Dashuria: Prania e Venusit në tregon pothuajse për tërë muajin lejon që ata që kanë lindur në Dash të jenë shumë aktivë në dashuri. Zemrat e vetmuara do të jenë...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 20 SHKURT 2020

Dashi E enjtja do të jetë nën ritmin duhur, ndaj bëni mirë që të shmangni tensionet në dashuri. Po ashtu bëni mirë që të shtyni për një ditë tjetër debatet...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 31 TETOR 2019

Dashi Kjo ditë do të jetë shumë më e mirë në raport me ato që keni lënë pas. Tashmë situata mund të përmirësohet si në sferën sentimentale edhe në atë...

Te fundit

Arbana Osmani bën publike historinë tro nditëse të një 12 vjeçareje: si u pë...

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se të shtunën në “Dua të bëj...

Altin Basha ikën nga ‘Portokallia’ dhe vendin e tij do e zërë Agron Llakaj?

Agron Llakaj mendohet se pas 10 vitesh ka vendosur që të rikthehet në spektaklin e humorit “Portokalli”.   Burime brenda “Top Channel”, bëjnë të ditur për...

The Simpsons parashikoi vdekjen e George Floyd? Si qëndron e vërteta e fotove virale

Ndërkohë që emri i George Floyd po qarkullon në çdo media botërore, disa foto me protagonistë personazhet e serialit të famshëm The Simpsons po...