Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 2 Korrik

Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Ky është një përkthim i...

Horoskopi për ditën e mërkurë, 1 korrik 2020

Dashi Ky muaj do të nisë në mënyrë mjaft interesante, veçanërisht sa i takon projekteve të reja lidhur me punën. Ndonëse shumica e cilëson si periudhë pushimesh, për ju, kjo...

Java e parë e korrikut qenka një “bombë”, ja ç’parashikon Paolo Fox për të...

Dashi: Duke filluar që nga dita e hënë, Marsi do të hyjë në shenjën tuaj dhe do të qëndrojë atje përgjatë gjithë vitit 2020. Prania e këtij planeti do...

Horoskopi i muajit korrik

Dashi Gjatë muaji Korrik, të lindurit e kësaj shenje do të jenë fleksibël dhe të gatshëm për të përballuar ndryshimet që mund të vijnë. Këtë muaj mund të krijohen mundësi...

Shenjat me fatin më të madh në dashuri janë gjithmonë të njëjtat; Zbulojini më...

Gaforrja (21 QERSHOR – 22 KORRIK) Në çështjet e dashurisë, gaforret kanë tendencë të vendosin të gjitha vezët e tyre në një shportë dhe ky nuk është faji i...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 30 QERSHOR 2020

Dashi Një person mund t’iu krijojë probleme dhe të tregohet skeptik me ju. Në këtë moment, do të keni mundësi që të bëni projekte dhe propozimet me të cilat do...

Shenjat e horoskopit që nuk mbeten kurrë pa para

Astrologët tregojnë se 2 shenjat e horoskopit që vijojnë si më poshtë, janë shenjat që dinë të kursejnë dhe nuk mbeten asnjëherë pa para në xhep.   Demi Personat që i përkasin...

Këto janë dy shenjat më me fat të horoskopit për ditën e sotme

DASHI Gjatë kësaj dite, do jeni në vendin e duhur në momentin e duhur. Nëse keni një lidhje jeta juaj do jetë tej mase e mirë dhe harmonike. Nuk...

Horoskopi ditor, e hënë datë 29 qershor 2020

Dashi   Ndikimi i Neptunit do sjelle shume turbullira sot ne jetën tuaj sentimentale. Ka rrezik qe disa te kalojnë një krize te vështirë. Beqaret do jene te parrezistueshem dhe do...

Nëse i përkisni këtyre shenjave të zodiakut, jeni me fat në dashuri!

Falë cilësive tërheqëse, të kesh një lidhje të qëndrueshme nuk ka qenë asnjëherë problem për këto shenja të zodiakut. Demi Personat që i përkasin kësaj shenje kanë lindur që të...

Te fundit

U fotografua rrugëve të Prishtinës edhe pse ishte me Covid-19, Eliza Hoxha, tregon pse...

Këngëtarja e njohur kosovare Eliza Hoxha ka reaguar pas fotografive, që u publikuan në rrjetet sociale, ku pretendohej se ajo ka thyer karantinën.   Për këto...

Bëri dasmë në kohën e koronavirusit, Rama i bën shqiptarit atë që nuk e...

Një 39-vjeçar në Durrës është vënë në pra nga nga pol icia pasi njoftohet që të ketë organizuar në lokalin e tij një dasmë,...

U dashurua me të kur ishte 16 vjeçe, ja kush është burri i vajzës...

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari la jetën në Amerikë, për të vijuar misionin që la pas i ati, Azem Hajdari në politikën shqiptare.   Rudina...