Në pamundësi për shkak të karantinës, ja çfarë këshillon Meri për këtë fundjavë

Astrologia e njohur Meri Shehu ka dhënë parashikimin e saj për këtë fundjavë ( 18-19 prill 2020).Sipas astrologes në pamundësi për të thyer kujfijtë dhe pengesat të shijojmë gjërat...

Burrat më të lumtur janë martuar me gratë që i përkasin këtyre 3 shenjave...

Është interesante se si shenja zodiakut mund të thotë aq shumë për personalitetin e dikujt. Nëse keni kohë që jeni në një lidhje dashurie dhe prisni të hidhni hapin e...

E lindur për të qenë E PARA , kjo është shenja kardinale e HOROSKOPIT...

Shenjat kardinale përfaqësojnë pikat kyçe të ndryshimit në zodiak, ashtu si dhe në natyrë; DASHI vjen në pranverë, GAFORRJA me verën, PESHORJA me vjeshtën dhe BRICJAPI me dimrin. Por...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 7 DHJETOR 2019

Dashi Kjo ditë do të jetë mjaft pozitive, ndaj përfitoni për të bërë diçka me vlerë. Mund të dilni me shoqërinë dhe të relaksoheni pak. Në dashuri mund të flisni...

Horoskopi ditor, e diel 17 nëntor 2019

Dashi Dashuria: Në dashuri sot, çiftet e konsoliduara do të zhvillojnë diskutime ekonomike për t’u marrë me të. Ata që janë bashkë vetëm do të fillojnë të kenë dyshime. Për...

Horoskopi javor 23-29 shtator

Dashi Dashuria: Fillimi i javës do të sjellë disa surpriza të këndshme në dashuri. Nëse ka patur tradhëti apo dyshime gjithçka do të sqarohet dhe marrëveshja do të rikthehet duke...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 28 JANAR 2020

Dashi Do të ndiheni më të fortë në raport me të kaluarën, ku muaji do të mbyllet në mënyrën më të mirë të mundshme sa i takon dashurisë. Mund të...

Horoskopi ditor, e Diel 26 Janar 2020

Dashi Dashuria: Merrni përsëri të tashmen dhe lini të kaluarën pas. Vetëm duke ndërtuar një dialog të hapur dhe të sinqertë me të dashurin tuaj, ju do të jeni në...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 9 TETOR 2019

Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi- Dashuria: Sot do të jetë një ditë ngjarjesh dhe pritjesh...

Astrologe Meri jep lajmin e mirë: Kjo shenjë horoskopi do pasurohet, fitime të mëdha

Astrologe Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopit, si në çështjen e parave, edhe në çështjet e dashurisë. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha...

Te fundit

Arbana Osmani bën publike historinë tro nditëse të një 12 vjeçareje: si u pë...

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani përmes një postimi në Instagram ka bërë të ditur se të shtunën në “Dua të bëj...

Altin Basha ikën nga ‘Portokallia’ dhe vendin e tij do e zërë Agron Llakaj?

Agron Llakaj mendohet se pas 10 vitesh ka vendosur që të rikthehet në spektaklin e humorit “Portokalli”.   Burime brenda “Top Channel”, bëjnë të ditur për...

The Simpsons parashikoi vdekjen e George Floyd? Si qëndron e vërteta e fotove virale

Ndërkohë që emri i George Floyd po qarkullon në çdo media botërore, disa foto me protagonistë personazhet e serialit të famshëm The Simpsons po...