Publikohet horoskopi javor, zbuloni se çfarë ka parashikuar për secilën nga shenjat përkatëse

Dashi-Dashuria: Kjo javë do të jetë ideale për zhvillimin e një historie dashurie dhe ndoshta për konsolidimin e saj. Do të vendosni gjithashtu pasion të madh në miqësi dhe...

Horoskopi ditor, e hënë 23 mars 2020

Dashi Dashuria: Fillimi i ditës do të jetë e qetë, prandaj ju do të jeni në paqe me të gjithë. Jeni gati të shijoni çdo moment, megjithatë, dilni nga paqartësitë...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 22 MARS 2020

DASHI- Mos kerkoni me shume pavaresi nga sa duhet sot ju qe jeni ne nje lidhje dhe mundohuni te toleroni me teper nga zakonisht. Ne kete menyre gjerat kane...

Të gjithë të lindurve në shenjën e Dashit, gëzuar ditëlindjen

Ju jeni pionier të zodiakut, ashtu si dhe pranvera, edhe shumë gjëra fillojnë me JU! Jeni spontan, impulsiv, i drejtpërdrejtë, entuziast, dhe i sigurt. Pëlqeni shumë sfidat, dhe shpesh e...

Horoskopi për ditën e shtunë, 21 mars 2020

Dashi Do të favorizoheni në nisjen e një sipërmarrjeje të re. Mos humbisni kohë, por përpiquni të vini në zbatim projektet tuaja. Parashikimi për ditën e nesërme sa i përket...

Horoskopi ditën e premte, 20 mars 2020

Dashi Qoftë puna edhe dashuria do të ecin më mirë. Nga pikëpamja profesionale do të ketë të reja të cilat duhen vlerësuar, ndërsa nga pikëpamja sentimentale, do të rrini me...

Ja ku e kanë burrat zemrën, në bazë të shenjës së tyre të zodiakut

Çdo shenjë ka një shkallë të përcaktuar të vlerave dhe u jep më shumë rëndësi disa gjërave sesa të tjerave. Në këtë artikull do t’ju zbulojmë se ku e...

Horoskopi ditor për nesër, e enjte 19 mars 2020

Dashi-Do të keni dëshirë që t’ia kushtoni këtë ditë vetëm njerëzve që doni dhe do të bëni gjithçka vetëm që të kaloni pak kohë me ta, edhe pse mund...

Të gjithë kemi një mision në botë, zbuloni se cili është i juaji sipas...

Të gjithë kemi një mision në botë, diçka për të realizuar derisa të vijë dita për ta realizuar. Ky mision mund të jetë i lidhur me njerëz, natyrën dhe...

MËSONI ÇFARË FLASIN SYTË TUAJ PËR JU: A jeni të lindur si lider, apo...

Ngjyrën e syve, në rend të parë, e përcakton sasia e shpërndarjes së pigmentit të melaninës, ndërkaq që nga lashtësia ngjyra e syve lidhet edhe me personalitetin. Edhe pse në...

Te fundit

Në ditën e tij të lindjes këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Këngëtari shqiptar Altin Sulku feston sot ditëlindjen. Në ditën e tij të veçantë ai ka marrë dhuratën më të çmuar: është bërë baba për...

Në shtëpinë e Gaz Pajës, aktori dhe bashkëshortja e tij tregojnë si po e...

Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij, Ira ishin në një lidhje live nga shtëpia e tyre për emisionin “Ftesë në 5”.   Gazi tregoi se karantina...

Punëtorët në të zezë, Rama: Tregoni ku keni punuar që të përfitoni

Gjatë një komunikimi me qytetarët, kryeministri Edi Rama është shprehur se ata persona që kanë punuar në të zezë duhet të tregojnë ku dhe...