Më thuaj se cila është shenja e horoskopit, të të tregoj ‘recetën’ tuaj të...

Çdo kush nga ne është përgjegjës për lumturinë e vet, por disa gjëra mund të na ndihmojnë të ndjekim rrugëtimin më të shëndetshëm drejt jetëve që do duam të...

Horoskopi i dashurisë për korrikun/ ndarje, martesa, lidhje të reja çfarë ka rezervuar Venusi...

Dashi Historitë e dashurisë që kanë lindur së fundmi mund të bëhen shumë shpejt të rëndësishme. Megjithatë, nëse nuk keni shumë kohë që i keni dhënë fund një lidhjeje, s’jeni...

Tre shenjat e horoskopit që u ngel hatri fare pa e kuptuar

Çdo njeri ka momentet e veta kur i ngel hatri për diçka, por disa persona e kanë aq të theksuar hatërmbejtjen saqë nuk duan t’i mirëkuptojnë të tjerët. Natyrisht...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 27 QERSHOR 2020

Dashi Kjo ditë nuk do të jetë aspak në ritmin e duhur, pasi do të jetë e mbushur me probleme të sferës profesionale dhe ekonomike. Është një periudhë e...

HOROSKOPI DITOR, DATE 26 QERSHOR 2020

Dashi Nesër më shumë se asnjë ditë tjetër keni për të qenë kundër mendimeve dhe veprimeve të personave që ju rrethojnë. Nuk ju pëlqen asgjë. Provoni të shfryni nervat...

Horoskopi ditor, e enjte date 25 qershor 2020

Dashi   Ju pret një ditë e mbushur me mundësi të shumta për lidhjet në çift dhe miqësitë. Mundohuni që të merrni kontrollin e jetës suaj dhe të bëni atë që...

“Do të filloni një bashkëjetesë”, astrologe Meri jep paralajmërimin e rëndësishëm për këtë shenjë

Edhe pse Mërkuri e Afërdita janë retrogradë, kjo është një periudhë me rëndësi në vendimarrje për disa shenja horoskopi. Lexoni ç’do të thotë kjo për shenjën tuaj:   Dashi: Do merrni...

Plot “surpriza” dhe “të papritura”, ja shenjat që do të kenë një korrik romantik...

Astrologët kanë parashikuar se ky muaj do të jetë veçanërisht romantik dhe surprizues për kërto shenja:   Demi Demi tashmë e ka humbur prej kohësh ndjenjën e madhe të dashurisë. Por prisni...

Beqarët do të marrin më në fund një përgjigje, këto janë shenjat më me...

Dashi   Kjo është një periudhë mjaft pozitive për dashurinë, veç bëni kujdes nëse jeni të dyjëzuar mes dy historive. Disa ndryshime janë në horizont. Puna paraqitet mjaft mirë, ku shumë...

Horoskopi ditor, e mërkurë 24 qershor 2020

Dashi   Kjo është një periudhë mjaft pozitive për dashurinë, veç bëni kujdes nëse jeni të dyjëzuar mes dy historive. Disa ndryshime janë në horizont. Puna paraqitet mjaft mirë, ku shumë...

Te fundit

Horoskopi ditor, e shtunë datë 4 korrik 2020

Dashi   Në dashuri do të përballeni me probleme, ndoshta për shkak të çështjeve të vjetra, të cilat nuk kanë gjetur zgjidhje. Edhe në punë, do...

Ndodh mrekullia! I paralizuari arrin të ecë pas shumë viteve

Një baba 29-vjeçar në SHBA që mbeti i paralizuar nga mesi e poshtë, ka filluar të ecë sërish pas një implanti në trurin e...

Pasi BE-ja i mbylli ‘derën’ e kufijëve, edhe Britania e Madhe i jep një...

Qeveria britanike e Boris Johnson ka shpallur sot një listë të plotë të vendeve, qytetarët e të cilave që do duan të shkojnë në...